Znowu to zrobił! 420-0! 14-letni fenomen FIFY wyśrubował niewiarygodny rekord

Andres Vejrgang reprezentujący RB Lipsk nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Młody Duńczyk znowu w weekend wygrał 30 meczów i w lidze weekendowej FIFA 21 cieszy się kosmicznym bilansem 420-0.

Co tydzień Vejrgang rozgrywa 30 meczów w Lidze Weekendowej FIFA 21. Chłopak, który jest niepokonany od 14 tygodni elektryzuje wszystkich graczy i widzów, którzy zastanawiają się kiedy skończy się passa młodego zawodnika.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Vejrgang wygrywa wszystko co się da

W zeszłym tygodniu, po ustanowieniu rekordowego bilansu 390-0 Vejrgang rozegrał kilka meczów pokazowych. Reprezentant RB Lipsk zmierzył się między innymi z hiszpańskim streamerem i największym YouTuberem FIFA na świecie, DjMaRiiO, któremu przez większość gry nie pozwolił nawet oddać strzału. Ostatecznie wygrał 3:0.

Leo Messi i Asier VillalibreMessi za swój historyczny wyskok mógłby długo pocierpieć, gdyby sędzia wpisał do protokołu jedno słowo

Anders Vejrgang jest zawodnikiem, który ma niesamowitą umiejętność wygrywania spotkań na styku. Gdy mecz się komplikuje, wchodzi w inny tryb skupienia, zdejmuje słuchawki, pije wodę i stara się skoncentrować w trakcie przerw. To mu pozwala wygrywać kolejne mecze, często z dużą przewagą i z minimum pięcioma bramkami na swoim koncie.

Koeman nie popiera, ale rozumie wybuch Messiego. Koeman nie popiera, ale rozumie wybuch Messiego. "Uderzenie przeciwnika ręką z użyciem dużej siły"

Jak wyglądał skład Duńczyka w zeszły weekend? Formację ofensywną tworzyli Cristiano Ronaldo na szpicy, a za nim znaleźli się Bruno i Patrick Vieira. Najdziwniejszy był jednak środek pomocy, gdzie mogliśmy znaleźć słynnego Pele, a rolę defensywnych pomocników pełnili... Roberto Firmino i Kylian Mbappe.

Adam MałyszAdam Małysz o Halvorze Egnerze Granerudzie: Wszyscy byliśmy w szoku