Powstała nowa polska organizacja esportowa. "To niesamowite uczucie"

Zmiany na polskiej scenie Counter Strike'a trwają w najlepsze. W czwartek poznaliśmy nazwę nowej organizacji esportowej, która od samego początku powinna walczyć o najwyższe cele w naszym kraju.

Prezesem Anonymo Esports został znany w środowisku Mateusz "Sówek" Kowalczyk, w rolę COO wcieli się Adam "Jotosha" Kozierowski. Organizacja ma mieć wsparcie inwestorów zewnętrznych. - Organizacja powstała w celu wypełnienia luki polskiego rynku CS:GO poprzez stworzenie drużyny na najwyższym poziomie rozgrywek, mogącej rywalizować na scenie międzynarodowej - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Zobacz wideo Drągowski już przerósł Fiorentinę. "Bliżej mu do Buffona niż Szczęsnemu"

Planujemy połączyć rywalizacje na serwerze z mainstreamem

- Przynosząc swoje doświadczenie na temat rynku influencerskiego oraz esportu planujemy połączyć rywalizacje na serwerze z mainstreamem, stawiając na przenikanie się tych dwóch światów i wzajemne korzystanie z siebie - mówi Adam "Jotosha" Kozierowski.

Doleżal odrzucił już dwie świetne oferty. PZN nie chce powtórzyć błędu z HorngacheremDoleżal odrzucił już dwie świetne oferty. PZN nie chce powtórzyć błędu z Horngacherem

- Niesamowite uczucie móc ułożyć wszystko od podstaw według własnej myśli. Mam wokół świetnych ludzi, którzy już żyją tym projektem, a to dopiero początek - powiedział Mateusz "Sówek" Kowalczyk.

Według nieoficjalnych informacji niemal na pewno w drużynie znajdą się tacy zawodnicy jak Janusz "Snax" Pogorzelski oraz wykupieni z AVEZ Esport Kacper "Kylar" Walukiewicz i Kamil "KEi" Pietkun. Dołączyć do nich mogą Paweł "innocent" Mocek oraz Wiktor "mynio" Kruk. Jednak za obu nowa organizacja musiałaby zapłacić.

Holandia - Polska. Adam WaczyńskiDwa wielkie powroty do reprezentacji Polski! Koniec konfliktu kapitana z władzami?

Anonymo wystąpi w 36. sezonie ligi ESEA Premier, odpowiednika piłkarskiej Ligi Europy. Zespół również weźmie udział w najnowszym sezonie rozgrywek #HomeSweetHome. Oficjalnych potwierdzeń powinniśmy doczekać się lada chwila, bowiem na 19 stycznia zaplanowano pierwszy mecz Anonymo Esports w lidze ESEA Premier.

Goteborg, 12 stycznia 2020. Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Mecz Polska - Szwajcaria (24:31)Trener podał skład piłkarzy ręcznych na pierwszy mecz Polski na MŚ