14-letni fenomen FIFY wciąż niepokonany! 390-0. Musi mierzyć się z hejtem

Anders Vejrgang nadal pozostaje niepokonany w Lidze Weekendowej FIFA 21. W ostatni weekend znowu wygrał 30 meczów i jego bilans gier w tej chwili to imponujące 390-0.

Vejrgang na co dzień reprezentuje RB Lipsk. Od kilku miesięcy 14-latek z Danii jest prawdziwym fenomenem na esportowej scenie. Wszyscy mają problem, aby go pokonać. I nie jest to kwestia wyników na styku. Vejrgang wygrywa pewnie i wyniki takie jak 7:0 są u niego na porządku dziennym.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

14-latek mierzy się z hejtem

Tam pojawia się sukces, od razu znajdziemy hejterów. Młody gracz musi się mierzyć z falą negatywnych komentarzy na swój temat. Jedni zarzucają mu niezdrowe podejście do gry i siedzenie przy konsoli/komputerze całymi dniami, a inni deprecjonują jego umiejętności, pisząc, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie jego superdrużyna w trybie FUT.

Kyrie Irving zniknął, bo jest przygnębiony szturmem na Kapitol?Twierdził, że ziemia jest płaska, teraz gwiazda NBA zniknęła przez szturm na Kapitol

Na długiej liście zarzutów są również takie zdania jak: "Vejrgang potrzebuje meta zawodników", czyli takich, którzy w danym momencie są najlepsi i jest na nich największy popyt. Nie zawsze są to piłkarze, którzy w prawdziwej piłce są na topie. Ostatnio w trybie FUT furorę robi Arjen Robben, który przecież lata świetności ma już dawno za sobą. Oprócz tego 14-latkowi hejterzy zarzucają, że nie widzi światła słonecznego, nie myje się, a także nie interesuje się dziewczynami, co nie zawsze jest priorytetem w przypadku 14-letnich dzieci.

Rio Ferdinand"Piłkarze naczytali się, że wymaz pobierają z mózgu". Były reprezentant Anglii zrobił na tym interes

Jedno jest pewne, Anders Vejrgang jest fenomenem. Reprezentant RB Lipsk w lidze weekendowej radzi sobie wyśmienicie. Największym paradoksem tej sytuacji jest fakt, że ze względu na swój wiek nie może grać w profesjonalnych rozgrywkach esportowych. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. Za kilka lat Duńczyk może zdominować światową scenę FIFA, bo nic nie wskazuje, aby ktoś w najbliższym czasie miał mu utrzeć nosa.

Wyciekł zapis w umowie Messiego. Barcelona zapłaci mu kolosalne pieniądzeWyciekł zapis w umowie Messiego. Barcelona zapłaci mu kolosalne pieniądze

Więcej o: