Kuriozalne zdarzenia w FIFA 21. Courtois nie chciał bronić, magiczny wślizg Varane'a

FIFA 21 odniosła duży komercyjny sukces. Wielu graczy oznacza wielu testerów, a co za tym idzie dużo znalezionych błędów. Całe szczęście zazwyczaj budzą one więcej śmiechu niż irytacji.

Najnowsza wersja FIFA 21 przynosi fanom sporo radości. Nie tylko z powodu przyjemnej rozgrywki, ale również śmiesznych błędów. Gorzej, gdy zdarzają się w grze online i są decydujące dla ostatnecznego wyniku meczu. Taki problem miał jeden z internautów, który postanowił się podzielić wideo z gry na portalu reddit.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

"Courtois domaga się nowego kontraktu"

Gracz Willbert2007 musiał być mocno zdziwiony tym, co zobaczył, gdy jego drużyna wygrywała 4:3 w 90. minucie. Przeciwnik kopnął piłkę do bramki bez żadnego oporu ze strony bramkara. Thibaut Courtois stał bez ruchu tyłem do akcji, a piłka koło jego nogi leciała w kierunku bramki. Nie zabrakło wielu śmiesznych komentarzy. Jeden z internautów stwierdził, że "Courtois chce przedłużyć kontrakt", a inny skomentował, że "nie zdawał sobie sprawy z tego, że wypuszczono kartę Freeze Courtois", nawiązując do serii zamrożonych kart z piłkarzami w FIFA 21. Całą sytuację możecie obejrzeć poniżej.

Piłkarz Bayernu broni się przed oskarżeniami, że myślami jest już gdzie indziej. Piłkarz Bayernu broni się przed oskarżeniami, że myślami jest już gdzie indziej. "Wcale nie gram źle"

Druga akcja okazuje się być trochę komiczna. Okazało się, że Raphael Varane dysponuje nadprzyrodzonymi umiejętnościami i czystym wślizgiem tak potrafi zabrać przeciwnikowi piłkę, że ten ślizga się po murawie przez jakieś 10-15 metrów.

FIFA 21 nie przestaje zaskakiwać. Jednak co by nie mówić, dawno o najnowszej grze z serii FIFA nie było tak głośno. Dzieje się tak również za sprawą konsol nowej generacji, które tuż po premierze doczekały się pełnoprawnej części najpopularniejszej gry piłkarskiej na rynku.

Jan NezmarBudował drużyny na Ligę Europy i Ligę Mistrzów, teraz wkracza do ekstraklasy. Jeden z najlepszych fachowców w kraju

Więcej o: