Neymar zaszokował swoim zagraniem! Rywale nie mieli żadnych szans [WIDEO]

Brazylijczyk znany jest z zamiłowania do gry Counter Strike: Global Offensive. Swoją rozgrywkę transmituje za pośrednictwem platformy Twitch, gdzie obserwuje go 1,2 miliony osób. Ostatnio postanowił zagrać z czterema popularnymi zawodnikami i spisał się nadspodziewanie dobrze.

Piłkarz francuskiego PSG na serwerze popisał się dwoma efektownymi zagraniami, w których pokonał profesjonalnych esportowców. Brazylijczyk zagrał m.in. z shoxem, apexem, HEN1 czy ZywOo, jednym z trzech najlepszych zawodników na świecie.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w Counter Strike: Global Offensive!

Neymar błyszczy na serwerach

To właśnie ZywOo został pokonany przez Neymara w widowiskowy sposób. Reprezentant Brazylii podczas gry po stronie atakującej na mapie de_mirage, broniąc podsadzonej bomby postanowił zanożować francuskiego gracza.

 

Neymar w następnej grze popisał się jeszcze lepszą akcją. Grając po stronie atakującej na mapie de_inferno postanowił wejść na obszar bombowy, podczas gdy przy życiu było jeszcze czterech przeciwników. Na początku pokonał jednego z nich, po czym podsadził bombę. Następnie jego ofiarą znowu stał się ZywOo, który nie tak dawno przedłużył kontakt z Vitality, a jego podobizna znalazła się na kilku popularnych budynkach Paryża. W tym momencie piłkarz został sam na dwóch antyterrorystów. Najpierw w dość łatwy sposób rozprawił się z realGotage, a potem po przeładowaniu broni pokonał skaczącego po BSie shoxa, grającego obecnie również dla Vitality.

Media: Thomas Tuchel zwolniony z PSG! Wigilijna sensacja w ParyżuMedia: Thomas Tuchel zwolniony z PSG! Wigilijna sensacja w Paryżu

 

Wygląda na to, że Neymar naprawdę mógłby zostać całkiem niezłym graczem Counter Strike'a. Jednak wszyscy liczymy na to, że Brazylijczyk pokaże jeszcze trochę piłkarskiej magii na boisku. Prawdopodobnie już pod okiem nowego trenera.