Wielki powrót Davida Beckhama! Już podpisał kontrakt. "Jestem dumny"

EA Sports podpisała wieloletnią umowę ambasadorską z Davidem Beckhamem. Właściciel Interu Miami wróci na wirtualne boiska z nową, wyjątkową kartą.

Żeby ją zdobyć, gracze FIFA 21 muszą spełnić jeden warunek - zagrać w FIFA 21 między 15 grudnia a 15 stycznia 2021 r. Wówczas trafi do nich wyjątkowa karta Davida Beckhama w VOLTA FOOTBALL oraz FIFA Ultimate Team zatytułowana „Groundbreaker”.

Były piłkarz Manchesteru United od grudnia bieżącego roku będzie dostępny jako klasyczna ikona w FUT.

Zobacz wideo Kto wygra w meczu z Holandią? U nas Milik zdobył hat-tricka [eSekcja #1]

- Jestem bardzo dumny z powrotu do EA SPORTS z moją własną okładką FIFA 21 w edycji Beckham. Nie mogę się doczekać powrotu na boisko jako ikona wraz z niektórymi z moich dawnych kolegów z drużyny - powiedział David Beckham.

David Beckham wraca na boisko. Wirtualne

W trakcie świąt dostępna będzie jedynie cyfrowa wersja okładki FIFA 21 Beckham Edition. Do gry dodane zostaną trzy poziomy ikon Davida Beckhama, które będą dostępne w FIFA Ultimate Team. Pierwsze karty będzie można zdobyć w paczkach od grudnia 2020 r. Wprowadzone przez EA Sports zmiany nie wpłyną na żadne różnice między edycją standardową gry, a Beckham Edition. Oferta dotyczy wszystkich wersji gry FIFA 21 (edycje Standardowa, Beckhama, Mistrzowska, Ultimate i NXT LVL) poza Edycją Legacy na Nintendo Switch.

Podpisując nowy kontrakt z Beckhamem oraz dodając karty zawodnika do gry FIFA 21, EA Sports chce uhonorować osiągnięcia piłkarza, do których doszedł w trakcie profesjonalnej kariery piłkarskiej. Beckham zakończył karierę z 17 ważnymi tytułami zdobytymi w 4 różnych klubach i 115 występami w reprezentacji Anglii. Były piłkarz występował  w La Liga, Serie A, Premier League, Ligue 1 czy MLS. 

Więcej o: