David Beckham powróci do serii FIFA! Gracze będą zachwyceni

Były piłkarz Realu Madryt pojawi się w popularnym trybie FIFA Ultimate Team. Dlaczego tak późno?

W najnowszej odsłonie gry od EA Sports wśród ikon, czyli legendarnych zawodników, zobaczymy Zinedine'a Zidane'a, Diego Maradonę czy Ronaldinho. Oczywiście lista nazwisk mogłaby być jeszcze dłuższa, ale na razie musimy się cieszyć z tego co mamy i z karty, która zostanie włączona do gry.

Zobacz wideo

Dlaczego tak późno?

David Beckham w 2017 roku podpisał umowę na wyłączność z Konami, producentem Pro Evolution Soccer. Wygląda na to, że umowa ta dobiega końca, dlatego angielski pomocnik znajdzie się w FIFA 21. Plotki sugerują, że wszystkie informacje oraz model gracza zostały już dodane i EA musi już tylko "aktywować" nowego zawodnika. Wiemy również, że portret na karcie bedzie przedstawiał Beckhama z czasów, gdy grał z krótko obciętymi włosami.

Tak ma wyglądać karta Beckhama według streamera - KieronSFFTak ma wyglądać karta Beckhama według streamera - KieronSFF fot. KieronSFF

Według różnych informacji Beckham ma mieć ocenę na poziomie 92 punktów. Jego nominalną pozycją będzie prawa pomoc. Umiejętności byłego zawodnika Manchesteru United zostały wycenione na trzy gwiazdki, zaś władanie słabszą stopą na cztery. Pracowitość Bekchama została oceniona jako wysoka.

Piłkarz RB Lipsk apeluje do twórców FIFA 21. Piłkarz RB Lipsk apeluje do twórców FIFA 21. "Zróbcie coś z tym"!

Kiedy David Beckham zostanie dodany do gry? Tego tak naprawdę nie wie nikt, ale najbardziej prawdopodobną datą wydaje się 4 grudnia - to właśnie w ten dzień odbędzie się premiera FIFA 21 na konsole nowej generacji.