Piłkarz RB Lipsk apeluje do twórców FIFA 21. "Zróbcie coś z tym"!

Profesjonalni piłkarze mimo napiętego kalendarza w ligowych oraz europejskich rozgrywkach, mają czas, żeby przyjrzeć się najnowszej części gry od EA Sports. - Naprawcie te faule w polu karnym - apeluje Nordi Mukiele.

Na nową FIFĘ narzekali już m.in. Sergio Aguero, któremu nie podoba się fakt, że trzeba wydać sporo pieniędzy, żeby zaistnieć w trybie online FIFA Ultimate Team. Równie zawiedziony był Romelu Lukaku. Napastnikowi Interu nie spodobało się obniżenie jego oceny. Ostatnio do niezadowolonych dołączył Diogo Jota, którego rating nie zmienił się w porównaniu do zeszłego sezonu.

Zobacz wideo

Nadgorliwi sędziowie w FIFA 21

- Naprawcie te usterki w polu karnym - grzmiał w swoim tweecie francuski piłkarz, Nordi Mukiele. - Chce mi się płakać - napisał na końcu.

Wschodząca gwiazda Liverpoolu oburzona. Wschodząca gwiazda Liverpoolu oburzona. "Mój transfer zaskoczył twórców gry"

Zawodnik odnosi się do problemów związanych z decyzjami sędziowskimi w polu karnym przeciwnika. Często wirtualni sędziowie nie zauważają ewidentnych przewinień w środkowej części boiska, a chwilę później podobne zagrania w polu karnym spotykają się z karami. Gracze regularnie zgłaszają sędziowską nadgorliwość i zawodnik RB Lipsk nie jest jedyny. Nie wiemy na ile EA Sports słucha głosów profesjonalnych piłkarzy, ale jedno jest pewne - sędziowie mylą się na niekorzyść obu ekip. Na poprawki przyjdzie nam jednak poczekać.