Neymar błyszczy nie tylko na boisku. Ciekawa akcja piłkarza PSG

Nie od dzisiaj wiadomo, że gry są kolejną miłością brazylijskiego zawodnika. Neymar od dawna gra w Counter Strike'a, a ostatnio esportowy internet zalała dość śmieszna akcja z jego udziałem.

Neymara na Twitchu śledzi ponad 700 tysięcy obserwujących. Napastnik PSG posiada 3 poziom na 10 na zewnętrznej platformie FACEIT do gry w CS:GO. Jednak ranga zdaje się nie oddawać poziomu gracza. Brazylijczyk z każdy miesiącem radzi sobie coraz lepiej, a ostatnio możemy oglądać filmik, na którym wygrał rundę dla swojej ekipy, grając przeciwko trzem rywalom.

Zobacz wideo

Neymar dobrze się bawi w CS:GO

Reprezentant Brazylii na filmiku pokazał dobre umiejętności mechaniczne. Widać, że w dobrym stopniu opanował umiejętności strzeleckie oraz sam odrzut broni AK47. Neymar na filmiku najpierw zabił dwie osoby, będące w strefie podkładania bomby na mapie de_train, a następnie zmienił pozycję, sprytnie chowając się przed przeciwnikiem. Ten go nie zauważył i popędził czym prędzej w kierunku obszaru bombowego. Jednak zawodnik nie wziął pod uwagę, że ma niski poziom punktów życia i zeskoczył z wysokości, co spowodowało, że zabił się sam. Stąd wielki wybuch śmiechu ze strony Neymara i jego kolegów z gry.

Brazylijski zawodnik do tej pory na platformie FACEIT rozegrał 425 spotkań i wygrał w 55% z nich. Może się pochwalić stosunkiem zabójstw do śmierci o wysokości 1,55. Jego najdłuższa passa jeśli chodzi o liczbę wygranych meczów wynosiła dziewięć zwycięstw. Neymar jest fanem brazylijskiego zespołu CS:GO FURIA i wiosną nawet zagrał w meczu charytatywnym organizowanym przez esportową organizację. Wtedy u jego boku na serwerze mogliśmy zobaczyć Lucasa Paquetę, wtedy zawodnika AC Milan, a teraz Olympique Lyon, Arthura z Juventusu czy zawodników Palmeiras i Flamengo.

Masz ciekawy temat związany z esportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl.

Więcej o: