Kolejny, absurdalny błąd w grze FIFA 21. Komedia. Gracze są wściekli

Kolejny błąd w grze FIFA 21. Z niewiadomych przyczyn piłkarze w niektórych sytuacjach są wystrzeliwani w powietrze. W sieci pojawia się coraz więcej nagrań, które wyglądają komicznie, ale są wielkim utrudnieniem dla graczy.

Gracze FIFA 21 coraz częściej publikują w mediach społecznościowych nagrania błędu, który dosłownie "wyrzuca" zawodników w powietrze. Możecie go zobaczyć w nagraniu poniżej:

FIFA 21 z kolejnym błędem. Gracze narzekają

Kilka tygodni temu EA Sports poinformowało, że w tym roku  zdecyduje się nie publikować gry FIFA 21 w wersji próbnej, ponieważ chce skupić się na dopracowaniu całości. Wtedy EA Sports w mediach społecznościowych zapewniało, że spowodowane jest to chęcią dopracowania gry oraz chęcią pójścia z biegiem czasu i rozwijania jej o następne platformy lepszej generacji. Niestety, w grze pojawiają się kolejne - często absurdalne błędy.

Mimo obiecanych poprawek gracze dostrzegają problemy, które przeszkadzają w rozgrywce. Grze zarzuca się m.in. niedopracowanie techniczne, dzięki czemu tuż po premierze FIFA 21 można było w schematyczny sposób strzelić gola bezpośrednio z rzutu rożnego. W ogniu krytyki znalazło się także menu zaproponowane przez twórców oraz błąd z łysiejącymi zawodnikami po jednej z ostatnich aktualizacji. 

Najnowszy błąd prawdopodobnie zostanie usunięty w następnym patchu zaplanowanym przez EA Sports. FIFA 21 zadebiutowała na rynku 9 października 2020 roku. Tegoroczna edycja została urozmaicona o możliwość użycia tej samej płyty na najnowszych platformach PlayStation 5 oraz Xbox One Series X/S. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.