Piłkarz Wisły Kraków w drużynie tygodnia FIFA 21! Skład pełen gwiazd

Poznaliśmy zawodników, którzy trafili do czwartej paczki Team of The Week (TOTW) w FIFA 21. Okazało się, że obok wielu gwiazd europejskiej piłki znalazł się reprezentant PKO Ekstraklasy.

Mowa o Yawie Yeboahu, który przyczynił się do wysokiej wygranej Wisły Kraków 6:0 ze Stalą Mielec. Zawodnik z Ghany doczekał się karty specjalnej z oceną na poziomie 76 punktów.

Zobacz wideo

Virgil Van Dijk w FIFA 21Czy to najlepszy piłkarz FIFA 21? "Gra przeciwko niemu to jakiś żart" [WIDEO]

Skład pełen gwiazd, ale bez Polaków

Niestety pierwszy raz w tej edycji gry w Drużynie Tygodnia nie zobaczymy Polaków. Nic dziwnego, bo w ostatnim czasie żaden nasz rodak nie wyróżnił się na tyle mocno, aby zasłużyć na miejsce w tym zestawieniu. Przypomnijmy, że ostatnio tego zaszczytu dostąpił Kamil Grosicki po świetnym meczu reprezentacji Polski przeciwko Finlandii.

Obok reprezentanta Wisły Kraków, w paczce możemy znaleźć takich graczy jak Zlatan Ibrahimović z AC Milan, którego oceniono na 85 punktów, czy Ederson, bramkarz Manchesteru City. To jednak nie koniec gwiazd w najnowszym notowaniu TOTW. Fani Bayernu Monachium z pewnością ucieszą się z obecności Thomasa Mullera, zaś gracze preferujący angielską piłkę bedą zadowoleni z obecności w składzie Marcusa Rashforda lub Timo Wernera.

NBA 2K21 zawiodło dotychczasowych fanów serii.Twórcy gry NBA 2K21 przesadzili z reklamami. A to wszystko w grze za 200 zł...

Kuszące dla graczy FUT powinny być również karty Victora Osmhena z Napoli czy obrońcy Genk - Joakima Maehle'a. Obaj piłkarze są szybkimi zawodnikami, co gracze mocno sobie cenią w wirtualnej rozgrywce. Co ciekawe, w tym gronie moglibyśmy również wyróżnić wcześniej wspomnianego Yeboaha z Wisły, którego szybkość oceniono na 93 punkty.

Masz ciekawy temat związany z esportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl.