Ronaldo zaczepia Kyliana Mbappe. "Nie wiem, czy mnie dogonisz"

Ronaldo, król strzelców mundialu 2002, w żartobliwy sposób zaczepił na Instagramie innego mistrza świata - Kyliana Mbappe.

Na przełomie wieków Ronaldo Luís Nazário de Lima był prawdziwym koszmarem dla obrońców. Dwukrotny mistrz świata (1994 i 2002) mial świetną technikę, precyzyjny strzał, ale i zabójczą szybkość. Choć w grze FIFA statystyki piłkarzy są dobrze odzwierciedlone, to w nowej wersji Ronaldo (w trybie ultimate) nie ma dodatkowego atrybutu szybkości, który mają najszybsi zawodnicy w grze. 

Zobacz wideo Ile kosztował największy wygrany w kadrze Brzęczka? [SEKCJA PIŁKARSKA #67]

Ronaldo zaczepia Kyliana Mbappe. "Nie wiem, czy mnie dogonisz"

Brazylijczyk był nieco zdziwiony tym faktem, więc opublikował na Instagramie post, w którym przerobił swoją kartę zawodniczą i w rubryce "szybkość" wpisał sobie "97" i zaczepił Kyliana Mbappe, który - obok Adama Traore - jest najszybszym graczem FIFA 21. Francuz i Hiszpan mają szybkość ocenioną na... 96 punktów.

- Kto również nie mógł się doczekać premiery gry FIFA 21? Bardzo fajnie zobaczyć Kyliana Mbappe na okładce! Ale nie wiem, czy mnie dogonisz - napisał żartobliwie były napastnik PSV, Barcelony, Realu i Milanu.

Przeczytaj tez:

Więcej o: