Gracz znalazł sposób na strzelanie goli w nowej FIFIE. Wpada za każdym razem [WIDEO]

Zaledwie jeden dzień po premierze gry FIFA 21 jeden z YouTuberów odkrył w najnowszej edycji popularnego symulatora piłki nożnej błąd, który umożliwia zdobywanie bramek po każdym rzucie rożnym!

Wszyscy fani gry czekali niecierpliwie na oficjalną premierę FIFA 21, która miała miejsce 9 października. W najnowszej edycji poprawiono zachowanie defensywy, ale jeden z użytkowników Youtube szybko znalazł poważną lukę w grze, dzięki której nawet najbardziej szczelna linia obrona złożona z graczy o wysokich parametrach nie zapobiegnie przed utratą gola.

Zobacz wideo

YouTuber odkrył poważny błąd w grze FIFA 21. Umożliwia strzelanie goli po rzutach rożnych

YouTuber "Wrzzer" pokazał, w jaki sposób można zdobywać bramki po zagraniu z rzutu rożnego. Warunkiem do tego jest korzystanie przy wykonywaniu tego stałego fragmentu gry z piłkarzy z wysokimi statystykami dot. podkręcenia piłki np. Hakima Ziyecha (90) czy Leo Messiego (93). Następnym krokiem jest wycelowanie drążkiem na tylny słupek z pełną mocą (przytrzymanie kwadratowego przycisku w przypadku, gdy gracz na konsoli PS4 lub przycisku X, gdy grasz na Xboksie) i użycie lewego przycisku drążka analogowego z opcją podkręcania.

Zobacz, jak strzelać gola bezpośrednio z rzutu rożnego w grze FIFA 21:

 

Najwyższe oceny piłkarzy w grze FIFA 21

Najlepszym ratingiem może pochwalić się Leo Messi (93), który minimalnie wyprzedził Cristiano Ronaldo (92) i Roberta Lewandowskiego (91).  Napastnik Bayernu Monachium dostał następujące parametry w poszczególnych umiejętnościach. Za prędkość - 78, za strzał - 91, za podanie - 78, za drybling - 86, za grę w defensywie - 43, fizyczne - 82. W poprzedniej wersji gry, FIFA 20, Polak miał ocenę na poziomie "89".

W Top 10 znaleźli się również: czwarty Kevin de Bruyne (91), piąty Neymar (91), szósty Oblak (91), siódmy Virgil Van Dijk (90), ósmy Kylian Mbappe (90), dziewiąty Mohamed Salah (90) i dziesiąty Sadio Mane (90).

Tak wygląda Top 10 najlepszych piłkarzy świata w grze FIFA 21:

Na 40. miejscu znalazł się drugi Polak w zestawieniu, Wojciech Szczęsny z oceną "87". Cały ranking 100 najlepszych piłkarzy świata w najnowszej edycji gry FIFA można zobaczyć tutaj.

Co nowego w FIFA 21? Mbappe twarzą gry

Największa zmianą jest wprowadzenie do rozgrywki systemu sędziowania VAR. Oprócz tego dla fanów streetballu dobrą wiadomością będzie kontynuacja i rozbudowanie trybu Volta, który został wprowadzony w poprzedniej edycji gry. Dodatkowo FIFA Ultimate Team zostanie poszerzona o kolejne ikony. Potencjalnymi piłkarzami, którzy mają się pojawić w nowej edycji FIFY, mają być David Beckham, Franz Beckenbauer oraz Francesco Totti

Nowa edycja gry jest dostępna w trzech wersjach: standardowej, mistrzowskiej i ultimate. W tej pierwszej otrzymamy m.in. 3 złote paczki rzadkich kart. W drugiej 12 takich kart, a w ostatniej aż 24. Na okładce gry FIFA 21 znalazł się Kylian Mbappe, napastnik PSG.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.