Trzech Polaków docenionych przez twórców FIFA 21! Znakomite występy

Jan Bednarek, Adrian Mierzejewski oraz Łukasz Trałka znaleźli się w pierwszej drużynie tygodnia trybu FUT w grze FIFA 21.

FUT, czyli Fifa Ultimate Team, to najpopularniejszy tryb w grze FIFA. Polega on na budowaniu przez graczy drużyn ze wszystkich zawodników dostępnych w grze oraz rywalizacji nią zarówno w trybie online jak i offline.

Zobacz wideo Portret rodziny Brzęczków to jest filmowa historia! [SEKCJA PIŁKARSKA #65]

Poza standardowymi, podstawowymi piłkarzami, którym twórcy gry FIFA przydzielają określone punkty za umiejętności, w trybie FUT dostępne są też specjalne, ulepszone karty, które pojawiają się przy różnych okazjach. I tak np. twórcy gry co tydzień wybierają 23 zawodników, którzy ich zdaniem najlepiej zaprezentowali się w ciągu ostatnich dni.

Polacy docenieni przez twórców FIFA 21

W środę pojawiła się pierwsza drużyna tygodnia w FUT 21. Co ciekawe, znalazło się w niej aż trzech Polaków! Pierwszy to Jan Bednarek z Southampton, któremu przyznano nową kartę z punktacją 81, gdzie jego oryginalna karta jest o cztery punkty słabsza.

Kolejnym jest Adrian Mierzejewski, który niedawno trafił na wypożyczenie do Guangzhou R&F. Polak otrzymał taką samą kartę, jak Bednarek, a jego oryginalna karta posiada punktację 75. Ostatnim z wybranych Polaków jest Łukasz Trałka z Warty Poznań, który ostatnio popisał się golem oraz dwiema asystami. Twórcy trybu FUT docenili doświadczonego pomocnika, przydzielając mu specjalną kartę o wartości 76 punktów.

W pierwszej drużynie tygodnia nowej edycji gry FIFA znalazły się takie gwiazdy, jak Luis Suarez z Atletico Madryt, Bruno Fernandes z Manchesteru United, Jamie Vardy z Leicester City czy Dayot Upamecano z RB Lipsk.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: