Twórcy FIFA 21 zaskoczyli swoją decyzją. Dema nie będzie!

Fani najpopularniejszej gry piłkarskiej byli przyzwyczajeni do faktu, że przed oficjalną premierą mogli sprawdzić, co zmieniło się w rozgrywce. Teraz już wiemy, że nie wszyscy będą mogli zobaczyć jakie poprawki wprowadzili twórcy FIFA 21 w gameplayu gry.

W najnowszą produkcję EA Sports przed premierą zagrają tylko abonenci EA PLAY, którzy będą mogli ją wypróbować przez 10 godzin już od 1 października. Gdy zakupią grę, ich postępy zostaną oczywiście przeniesione po oficjalnej premierze, która odbędzie się 9 października.

Zobacz wideo Tak Napoli radzi sobie bez Arkadiusza Milika [ELEVEN SPORTS]

Nie będzie wersji demo FIFA 21

Oświadczenie w tej sprawie na swoim profilu na twitterze wydało EA Sports. - Nie udostępnimy wersji demonstracyjnej gry FIFA 21. Zamiast tego postanowiliśmy dać więcej czasu programistom na dostarczenie najlepszych wrażeń z pełnej gry na konsole obecnej i nowej generacji.

Część graczy oczywiście nie jest zadowolona z takiego rozwiązania. Jednak trzeba pamiętać, że 2020 rok jest dość mocno nietypowy z powodu pandemii koronawirusa i wymagał od producentów gry pewnej elastyczności przy tworzeniu nowej edycji. Przesunięta została również data premiery. Zwykle w najnowszą FIFĘ mogliśmy już grać pod koniec września.

Masz ciekawy temat związany z esportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl