Piłkarz Liverpoolu pokazał swój skład z FIFY. Zabrakło miejsca dla Juergena Kloppa

Nie od dzisiaj wiadomo, że piłkarze uwielbiają grać w gry z serii FIFA. Wyjątkiem w tej materii nie jest oczywiście Trent Alexander-Arnold, który postanowił się podzielić swoim składem w trybie Ultimate Team. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że trenerem jego składu wcale nie jest Juergen Klopp.

To może niektórych zaskoczyć. Ciekawy zespół stworzony przez obrońcę Liverpoolu "trenowany" jest przez szkoleniowca Realu Madryt, Zinedine'a Zidane'a. Trudno jednak wyciągać jakiekolwiek wnioski na tej podstawie. Przecież nie możemy oczekiwać od piłkarza, że cały jego skład będzie złożony z jego kolegów z Liverpoolu.

Zobacz wideo

Trent Alexander-Arnold złożył skład marzeń?

Trzeba przyznać, że drużyna reprezentanta Anglii wygląda imponująco. Na bramce postawił na Alissona Beckera i trudno o lepszego w tej chwili zawodnika między słupkami własnej ekipy. Przez Brazylijczykiem również znalazły się wybitne postaci. Na środku obrony zobaczymy Paolo Maldiniego w duecie z Virgilem van Dijkiem.

Skład Trenta Alexandra-Arnolda w trybie FUT w FIFA 20.Skład Trenta Alexandra-Arnolda w trybie FUT w FIFA 20. fot. TAA

Centralną postacią w ekipie piłkarza Liverpoolu jest nie kto inny jak Johan Cruyff. Za nim znajdują się odpowiedzialni za przeszkadzanie rywalom Patrick Vieria i Ruud Gullit. Za strzelanie bramek na samym przedzie formacji ofensywnej odpowiada Ronaldo, a pomagają mu Kylian Mbappe z PSG oraz Jamie Vardy z Leicester City. Co ciekawe, na prawej stronie obrony zawodnik umieścił samego siebie. Nie ma jednak co się dziwić, gdyż jak możemy zobaczyć na zdjęciu, dysponuje kartą na poziomie 99 punktów.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl