Potentat znika z FIFA 21. Poznaliśmy nową nazwę i herb

Poznaliśmy już herb, pod jakim w grze FIFA 21 występować będą piłkarze klubu Roma FC, który zastąpi AS Romę.

AS Roma zmieni się w Roma FC. To kolejny włoski klub, który pod własną nazwą nie pojawi się w serii gier FIFA. W poprzedniej edycji był to Juventus, który występował jako Piemonte Calcio. - Chcielibyśmy podziękować wszystkim w AS Roma za lata współpracy jako oficjalny partner zespołu w sportowych grach wideo. W EA Sports FIFA 21 i EA Sports FIFA 21 Ultimate Team zespół będzie nosił nazwę Roma FC, a klub, który rywalizować będzie na Stadionie Olympik, wyposażony zostanie w niestandardową odznakę. Wciąż będą w nim występować autentyczni gracze, a te zmiany nie wpłyną na ich umiejętności i grywalność drużyny - czytaliśmy w komunikacie EA Sports.

Wiemy już też, jak będzie wyglądał herb klubu Roma FC. Trzeba przyznać, że z oryginalnym herbem klubu nie będzie miał on wiele wspólnego.

Gwiazda PSG na okładce FIFA 21

Oficjalna premiera gry FIFA 21 zaplanowana jest na 6 października. Gwiazdą okładki najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie będzie Kylian Mbappe z Paris Saint-Germain. W poprzednich latach takie wyróżnienie spotykało Virgila van Dijka, Edena Hazarda, Cristiano Ronaldo, Marco Reusa, Lionela Messiego, Wayne'a Rooneya czy Kakę.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: