Oficjalnie: "pashaBiceps" związał się z jedną z najpotężniejszych organizacji na świecie

Jeden z najpopularniejszych graczy świata w CS:GO Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski dołączył do Team Liquid. Amerykańska organizacja esportowa poinformowała o tym fakcie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Rolą 32-latka w nowym zespole będzie m.in. wsparcie mentalne młodych graczy i pomaganie w rozwoju organizacji.

Team Liquid obecnie należy do jednej z najbardziej wartościowych organizacji esportowych na świecie. Amerykanie wg rankingu "Forbesa" w poprzednim roku byli na 3. miejscu w zestawieniu i wyceniano ich na 320 mln dolarów. Od teraz częścią zespołu będzie Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, w przeszłości gracz Virtusa Pro, a obecnie popularny streamer. Na oficjalnej stronie amerykańskiej formacji ukazał się komunikat, w którym poinformowano o zatrudnieniu Polaka.

"pashaBiceps" został częścią Team Liquid. "To prawdziwy zaszczyt móc powitać go w rodzinie"

- Co otrzymasz, gdy połączysz hojność i jowialność Świętego Mikołaja z siłą i dumą Terminatora? Naprawdę proste, dostajesz PashaBiceps - w taki sposób Team Liquid powitał "pashaBiceps" w swoim gronie.

- Pasha jest filarem społeczności Counter Strike'a od ponad dekady. Jest wytrawnym profesjonalistą, który ma pozytywną energię i jest jej niesamowitą osobowością. To prawdziwy zaszczyt móc powitać go w rodzinie Team Liquid, gdzie jego dziedzictwo będzie żyło w nowej roli! - napisał Steve Perino, główny menedżer Team Liquid na oficjalnej stronie organizacji esportowej.

W nowym zespole 'PashaBiceps" nie będzie aktywnym graczem, a będzie m.in. wspierał mentalnie młodych graczy i pomagał w rozwoju organizacji. 32-latek w mediach społecznościowych opublikował wpis, w którym podzielił się swoją nową rolą, jaką odegra w Team Liquid.

- Ok, chłopcy. Papito nadchodzi! Dołączam do Team Liquid i zostaję się ich nowym przyjacielem, który będzie ich wspierał na dobre lub na złe. Razem stworzymy wspaniałą historię w CS:GO. Chodźmy bracia, chodźmy Team Liquid. P.S. Steve na wszelki wypadek znasz mój numer - napisał "pashaBiceps" na Twitterze.

W rozmowie ze Sport.pl w kwietniu, "pashaBiceps" wspominał, że wkrótce dołączy do znanej organizacji esportowej. - Obecnie rozmawiamy z bardzo potężną organizacją, abym został ich ambasadorem na Europę. Myślę, że jak dopniemy szczegóły i podpiszemy kontrakt, będę poświęcać trochę więcej czasu Valorantowi. I poza tym będzie mi bardzo miło, jeśli będę mógł reprezentować tak dużą organizację, której nazwy oczywiście teraz nie zdradzę. Powiem tylko tyle, że jest to znana firma, która ma utytułowaną drużynę w CS:GO. Sam znam chłopaków z tego zespołu, więc czułbym się jak u siebie - powiedział wtedy "pashaBiceps".

Przeczytaj także:

Więcej o: