Zaskakujące tweety na profilu CS:GO. Zmiany w popularnej grze?

W środę na profilu CS:GO na Twitterze opublikowano kilka zaskakujących tweetów, które po chwili zostały usunięte. Czy fani popularnej gry powinni się szykować na zmiany?

To żarty czy też coś jest na rzeczy? Fani CS:GO od środy zastanawiają się, o co chodziło twórcom gry na Twitterze. Opublikowano bowiem trzy zaskakujące tweety:

Zobacz wideo Lockdown spowodowany koronawirusem wpłynie na wzrost zainteresowania esportem?
  • "Mirage to bez wątpienia najlepsza mapa w grze"
  • "Fioletowy jest najlepszym kolorem w trakcie gier w trybie turniejowym"
  • "AWPing to używanie SSG 08 w trybie EZ"

To tylko żart z fanów? A może coś sugerują? Tym bardziej że po kilku godzinach tajemnicze wpisy zostały usunięte.

Zmiany w CS:GO?

- Powyższe wpisy mogą sugerować kilka rzeczy. Jedną ze zbliżających się zmian może być tymczasowe wycofanie z puli map popularnego Mirage'a, co miałoby oznaczać rework mapy. W jej miejsce miałby wskoczyć nowy Cache lub Cobblestone. Przypomnijmy, że logo mapy w grze jest fioletowe, co idealnie by pasowało do drugiego wspomnianego "ćwierka". Trzeci tweet mógłby sugerować zmiany związane z AWP - czytamy w analizie opublikowanej na portalu esportmania.pl.

W czwartek na profilu CS:GO na Twitterze pojawił się kolejny wpis. Znów niejednoznaczny. - Przepraszam za to! Wygląda na to, że ktoś inny mógł tweetować z naszego konta. Chyba że? - napisano. Te słowa znów zostawiają fanów w niepewności, czy i jakie zmiany szykują twórcy gry.

Przeczytaj też:

Więcej o: