Sport.pl

Polacy próbowali pobić rekord w League of Legends. Zakończyło się banem

Próba pobicia rekordu w League of Legends zakończona banem. Polacy próbowali pokonać niechlubny wynik gracza o nicku Skippyyyyyyyyyyy i sprawdzić, czy można zginąć w jednej rozgrywce więcej niż 700 razy.

Nowy rekord śmierci w jednej rozgrywce League of Legends ustanowiono pod koniec zeszłego tygodnia. Riot Games prowadzi wiele klasyfikacji, które przedstawiają wyczyny najlepszych i najgorszych graczy LoLa. Tym razem jeden z użytkowników postanowił zdetronizować gracza Wukony i zginąć więcej niż 686 razy w jednej grze. Polacy postanowili sprawdzić, czy pobicie takiego rekordu jest wykonalne. Jakie są efekty starań?

Polacy zbanowani w League of Legends za próbę pobicia rekordu

Najwięcej wątpliwości wśród fanów esportu budziło to, czy mecz był ustawiony, czy w normalnej rozgrywce naprawdę można zginąć kilkaset razy? Aby pobić wspomniany rekord, gracz Skippyyyyyyyyyy umierał średnio pięć razy na minutę. Użytkownicy z Polski postanowili to sprawdzić. 

Zobacz wideo

Na facebookowych grupach poświęconych League of Legends gracze postanowili udostępniać swoje wyniki i przekazywać informacje, jak zareagowała na to gra. Wśród nich znalazł się użytkownik, któremu udało się zginąć 43 razy, po czym otrzymał od Riot Games bana. Podobna sytuacja trafiła się drugiemu graczowi, który po 27 zgonach w jednej grze, również został ukarany. 

Gracze nie rozumieją i zastanawiają się, w jaki sposób gracz Skippyyyyyyyyyyyy pobił wspomniany rekord. Warto dodać, że w ostatnim czasie twórcy gry postanowili usprawnić system zgłoszeń i szybciej reagować na trollowanie innych graczy. Na ten moment nikomu nie udało się pobić rekordu 700 zgonów w jednej rozgrywce. 

Więcej o:
Komentarze (22)
Polacy próbowali pobić rekord w League of Legends. Zakończyło się banem
Zaloguj się
 • jsbmw

  Oceniono 8 razy 6

  Zgłaszam swój rekord w niegraniu w League of Legends. Nie grałem w to coś od urodzenia i nie przestałem nie grać po wydaniu gry. :)

 • strach_sie_bac

  Oceniono 11 razy 5

  I życie stało się prostsze. Dziękuję redakcji sport.pl za tą niezmiernie interesującą informację sportową. Jak również poprzednią, iż według Chielliniego Maurizio Sarri uwielbia palić.

 • extrafresh

  Oceniono 1 raz 1

  Co?!

  W końcu coś o sporcie!

 • qudaq

  Oceniono 1 raz 1

  Taka gra, wbrew pozorom, to tylko szykowanie bezmozgowych wojownikow, wierzących w reonkarnację, czy zwykle zmartwychwstanie w dowolnych ilościach. A szarlatanom wystarczy , jeśli zginą raz. Tak się ćwiczy robohomidy, slbo homoroboty, zwane homonidy.

 • postprawda

  Oceniono 5 razy 1

  Na polskich drogach jest wielu takich graczy, też próbują zginąć 5 razy ma minutę jednocześnie próbują też kogoś zabić.

 • spider13

  0

  WoW. Codziennie jesteście coraz gorsi. Już myślałem że jestescie na dnie a tu niespodzianka... da się upaść niżej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX