CS:GO z kolejnym błędem. Można wyrzucić przeciwnika z rozgrywki

Counter Strike: Global Offensive pokazuje kolejne niedociągnięcia ze strony dewelopera. Gracze trafili na bug, przez który można wyrzucić zawodnika z przeciwnej drużyny, co może znacznie wpłynąć na rozgrywkę.

Na błąd w grze trafił jeden z użytkowników amerykańskiego forum Reddit. W trakcie gry postanowił utworzyć głosowanie o usunięcie przeciwnika z rozgrywki. CS:GO jednak postanowiło od razu wyrzucić przeciwnika, mimo braku przewagi w głosach. 

CS:GO z kolejnymi problemami, jak skończy się możliwość wyrzucenia przeciwnika

Na błąd gry użytkownik wpadł przypadkiem. W opisie filmu sam stwierdził, że jego celem było wyrzucenie swojego kolegi z drużyny, tymczasem usunął przeciwnika. Wciąż nie wiadomo w jakiej sytuacji taka możliwość się uaktywnia. 

Skrypt nie zadziałał poprawnie, natomiast nie jest to pierwszy błąd ze strony Valve, na który trafili użytkownicy. W ostatnich tygodniach polski youtuber - Mefju23 opublikował wideo, w którym pokazał, jak przewidywać gdzie są przeciwnicy za pomocą lepszego dźwięku. Edycja pliku "Soundmixers.txt" została uznana przez Faceit za oszustwo. Z tego powodu zbanowano ponad 400 użytkowników. 

Czy będzie można korzystać z błędu gry? W związku z przejściem na nowy silnik graficzny, CS:GO szykuje kolejne aktualizacje. Jeżeli problem będzie wykorzystywany przez graczy podczas MM-ów, Valve prawdopodobnie zajmie się tym w najbliższym czasie. 

Zobacz wideo
Więcej o: