BLAST Rising - już dziś pierwsze mecze Polaków! [TRANSMISJA]

Za nami pierwsze mecze grupowe turnieju BLAST Rising. Zakończyły się one dominacją Endpoint, które prowadzi w tabeli z bilansem 3:0.

Endpoint na razie nie poniósł żadnej porażki. Bilans tej drużyny to 3-0. Na drugim miejscu plasuje się niemiecka ekipa ALTERNATE aTTaX, a wyniki grupy A przedstawiają się następująco:

  1. Endpoint 3-0
  2. ALTERNATE aTTaX 2:1
  3. Salamander 1:2
  4. Tricked 0-3

Warto wspomnieć, że to wciąż nie koniec zmagań w tej grupie. 11 maja odbędą się mecze rewanżowe, dzięki czemu każda z ekip ma jeszcze czas i szansę na analizę błędów oraz ich naprawę.

Zobacz wideo Były imprezy, ale nigdy nie przyszedłem na trening pod wpływem alkoholu

We wtorek na serwerze spotkają się drużyny grupy B, a wśród nich polska ekipa x-kom AGO, której rywalami będą HAVU, Nordavind oraz Vodafone Giants. Jastrzębie po zawirowaniach w kadrze wciąż wypracowują swoją nową tożsamość. Mimo że na rodzimym podwórku nie radzą sobie źle, tak na międzynarodowej arenie stale notują spadki. Występ w BLAST Rising może odmienić tę sytuację, lecz furlan i spółka muszą dać z siebie wszystko, aby przynajmniej awansować do fazy pucharowej zawodów. Pierwsze spotkanie HAVU vs. x-kom AGO rozpocznie się o godzinie 17.

Pełny harmonogram dzisiejszych spotkań:

  •  17:00 – HAVU vs AGO
  •  18:15 – Nordavind vs Giants
  •  19:30 – HAVU vs Nordavind 
  •  20:45 – AGO vs Giants
  •  22:00 – Giants vs HAVU
  •  23:15 – Nordavind vs AGO

Transmisja z BLAST Rising 2020 dostępna jest w języku polskim na kanale ESPORT NOW, natomiast angielski stream można zobaczyć na BLASTtv.

Więcej o: