Valorant z nowym trybem rozgrywki? Riot nie wyklucza zmian

Valorant wprowadza kolejne zmiany. Tym razem twórcy gry planują wprowadzenie nowego trybu rozgrywki, który uatrakcyjni rozgrywkę. Jeden z pracowników Riotu potwierdził, że prowadzone są prace w związku z trybem deathmatch.

Fani FPS-ów często wybierają szybką rozgrywkę. Najprościej jest o to w trybie deathmatch, w którym jedyne co trzeba robić, to zabijać przeciwników i zdobywać więcej punktów niż drużyna przeciwna. Szybkie odradzanie pozwala na prowadzenie dynamicznej akcji. Nieoficjalnie wiadomo, że Riot Games planuje wprowadzenie nowej formy rozgrywki. 

Zobacz wideo

Valorant przyspieszy rozgrywkę, kiedy pojawi się nowy tryb? 

Riot Games może zyskać wprowadzeniem trybu "Team Deathmatch" ze względu na profil użytkowników, którzy grają w nowego FPS-a. Wiele osób przeszło na Valoranta ze sceny CS:GO czy Call of Duty, w których taki tryb cieszył się dużą popularnością. W trakcie jednego ze swoich streamów o zainteresowaniu TDM poinformował Volcano, Senior Game Designer w Riot Games. 

- Drużyna jest zainteresowana wprowadzeniem trybu deathmatch. Nie wiem kiedy będzie dostępny. Prawdopodobnie nie na premierę, ale nie jestem pewien. To jest coś, nad czym pracuje zespół - powiedział Volcano. 

Valorant jest wciąż dopracowywany. W ostatnich tygodniach twórcy gry poprawiali pracę swojego anti-cheata, który miał eliminować oszustów w rozgrywce. Dodatkowo zbalansowano moce postaci. Grę uruchomiono w kolejnych częściach świata oraz dodano tryb rankingowy. Premierę pełnej wersji Valorant zaplanowano na początek czerwca 2020 roku. 

Więcej o: