Reprezentacja Polski żegna się z międzynarodowym turniejem w FIFA 20!

Reprezentacja Polski odpada z IsoNations Cup w FIFA 20. Polacy przegrali w 1/8 finału ze Szkocją 1:3.

Po trzech zwycięstwach w fazie grupowej międzynarodowego turnieju, reprezentacja Polski dała nadzieję co najmniej na miejsce wśród najlepszych ośmiu drużyn. Na drodze stanęła reprezentacja Szkocji, która pokonała Polaków 3:1. Drużyna skompletowana przez kapitana Damiana "damie" Augustyniaka pożegnała się z IsoNations Cup.

Polska uległa reprezentacji Szkocji w IsoNations Cup i odpadła z turnieju

Polska piątka esportowa przyzwyczaiła się w fazie grupowej turnieju do wysokich zwycięstw. Szkoci byli pierwszym przeciwnikiem, z którym nie było tak łatwo i pojawiły się problemy. Po bezbramkowej pierwszej połowie, reprezentacja Szkocji strzeliła bramkę w 57. minucie. Na wyrównanie Polacy czekali do 89. minuty. Minutę przed końcem ustalili wynik spotkania na 1:1.

Drugi mecz miał zostać rozegrany pod dyktando ekipy Damiana "damie" Augustyniaka, jednak to Ian Gardiner w 11. minucie strzelił gola wyprowadzającego Szkotów na prowadzenie. Ostateczny wynik spotkania Szkoci ustalili w 62. minucie, bramkę na 3:1 strzelił Marc Marley. Polacy zakończyli swój udział w międzynarodowym turnieju w FIFA 20.

Zobacz wideo

Reprezentacja Szkocji zagra w ćwierćfinale z reprezentacją Danii, która wygrała w 1/8 rozgrywek z Włochami 4:0. Zmagania pozostałych drużyn narodowych można śledzić na platformie Twitch oraz oficjalnej stronie IsoNations Cup.

Więcej o: