Niecodzienna sytuacja w CS:GO. BOT wygrał rundę zabijając czterech zawodników [WIDEO]

Niecodzienna sytuacja w Counter Strike:Global Offensive. Sterowany przez komputer BOT Vladimir zabił czterech przeciwników i praktycznie w pojedynkę wygrał rundę.

Użytkownicy grający w CS:GO z pewnością spotkali się z sytuacją, w której jednego zawodnika z teamu odłączyło z serwera. Moderatorzy Valve zaplanowali na taką sytuację uruchomienie automatycznego gracza sterowanego przez system, który uzupełni brakujące miejsce. Choć gracze przeważnie zaczynają rundę od zabijania BOT-a, ponieważ wydaje się on łatwym celem, tak tym razem sytuacja odwróciła się o 180 stopni. 

 

BOT Vladimir zaskoczył graczy CS:GO wygrywając rundę

Do sytuacji doszło na mapie Train, gdy wynik spotkania wynosił 14:14. Wtedy BOT Vladimir postanowił ustawić się na pozycji blisko bombsite'u B i wyczekiwać na rywala. Drużyna terrorystów weszła prosto pod celownik BOT-a. Komputer szybko zabił czwórkę graczy, tracąc przy tym jedynie 22 HP. BOT Vladimir pokazał, że czasami potrafi pomóc drużynie, szczególnie w końcowych rundach, w których każdy kill jest niezwykle istotny. Automatyczny gracz został także wybrany MVP rundy!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.