Eugenie Bouchard zaprosiła fanów. Takiego odzewu chyba się nie spodziewała

Kanadyjka Eugenie Bouchard przygotowuje się do wirtualnego turnieju Madrid Open. Wyzwała swoich fanów, żeby zmierzyli się z nią w grę Tennis World Tour w ramach treningu. Do znajomych dodało ją jednak tak wielu użytkowników, że nie wytrzymała tego jej konsola Playstation.

Zawodniczka upubliczniła swoją nazwę w systemie Playstation, żeby inni gracze mogli ją znaleźć i zaprosić do wspólnego sparingu. Dodawało ją jednak coraz więcej fanów, aż w końcu kolejni chętni do wspólnego grania zaczęli pisać Bouchard, że już nie da się jej dodać do znajomych. Tenisistka przedstawiła całą sytuację na swoim Instagramie

Zobacz wideo Dwa główne źródła zachorowań.

Bouchard chciała zagrać z fanami. Uszkodzili system jej konsoli

Kolejnego dnia usterkę udało się naprawić, ale napór fanów jednej z najpiękniejszych tenisistek świata nie ustawał. Okazało się, że liczba przekroczyła dopuszczalne normy i uszkodziła system w konsoli zawodniczki. Ta była w trakcie gry, więc musiała uruchomić ponownie swoje Playstation i wstrzymać się z meczami, dopóki system nie został ponownie naprawiony. 

Eugenie Bouchard niedawno włączyła się do akcji wspierania amerykańskich lekarzy walczących z koronawirusem. Kanadyjska tenisistka umówiła się za pieniądze na spotkanie z jednym z kibiców, a zebrane środki przekazała na pomoc szpitalom. Wcześniej brała już udział w podobnych akcjach. Trzy lata temu spotkała się z kibicem, który obstawił zwycięstwo New England Patriots nad Atlanta Falcons w finale Super Bowl. Szczęśliwcem okazał się John Goehrke. Wirtualny turniej Madrid Open odbędzie się w dniach 27-30 kwietnia. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: