Robert Kubica wystartuje w 24-godzinnym wyścigu! Tym razem na legendarnym torze

Robert Kubica potwierdził, że w najbliższy weekend wystartuje w 24-godzinnym wyścigu na torze Nordschleife za kierownicą BMW Z4 w klasie GT3. Jego partnerami w wyścigu na platformie iRacing będą ci sami kierowcy, z którymi współpracował podczas rywalizacji na Suzuce, a dołączy do nich Graham Quinn.

Robert Kubica w ubiegły weekend rywalizował w 12-godzinnym wyścigu na torze Suzuka na platformie iRacing. Wraz z Marcinem Skrzypczakiem, Niallem Quinnem i Pablo Araujo zajęli 3. miejsce. Polski kierowca nie ustrzegł się błędów, jednak postanowił w najbliższy weekend po raz kolejny wystartować w rywalizacji simracingowej.

Zobacz wideo Kubica: Lubię wyzwania. DTM to poziom zbliżony do F1

Kubica w sobotę wystartuje w 24-godzinnym wyścigu na legendarnym torze Nordschleife. Polak zasiądzie za kierownicą BMW Z4, tym razem w klasie GT3. Jego partnerami będą ponownie Marcin Skrzypczak, Niall Quinn, Pablo Araujo, a dołączy do nich także Graham Quinn.

Rywalizacja wystartuje w sobotę o godz. 15:00. Wyścig powinien rozpocząć się ok. 15:45, po wcześniej przejechanych kwalifikacjach. Podobnie jak tydzień temu, można spodziewać się transmisji w mediach społecznościowych Orlen Teamu.

Przeczytaj także: