Gracze niecierpliwie czekali na ten tytuł. W turnieju zagrają m.in. Izak i Pasha

Esportowi gracze wezmą udział w akcji zorganizowanej przez LOTTO. 20 osób zagra w turnieju online w środowy wieczór, od 18:00 rozpoczną rywalizację w nowej grze Valorant. Inicjatywa odbędzie się pod hasłem #MilionSposobówNaNudę, a w wydarzeniu udział wezmą m.in. wszyscy gracze Emiratos Banditos. Dodatkowo w trakcie dwudniowych zmagań na stronie LOTTO fani FPS-ów będą mogli dokonać zakupów, z których 10% zostanie przeznaczone na pomoc służbie zdrowia.

Po wtorkowej premierze Valorant, fani esportu już dzisiaj będą mogli oglądać swoich ulubieńców w rywalizacji o nagrody. Totalizator Sportowy postanowił zorganizować turniej indywidualny, w którym zwycięzców wyłoni przygotowany ranking, który można śledzić na stronie inicjatywy #MilionSposobówNaNudę. W dwudniowych rozgrywkach udział wezmą m.in. Piotr "Izak" Skowyrski, Damian "Nervarien" Ziaja, Jarosław "Pasha" Jarząbkowski czy Remigiusz "Rock" Maciaszek i wielu innych. 

Zobacz wideo

Valorant przed pierwszymi turniejami

W przedpremierową wersję gry zagrać mogą tylko osoby wybrane przez Riot, jednak to nie przeszkadza w sprawdzeniu umiejętności zawodników, którzy esportem zajmują się profesjonalnie. W środowy i czwartkowy wieczór, między 18:00 a 22:00 fani cybersportu będą mogli oglądać swoich ulubieńców, w tym pełen skład Emiratos Banditos. Oprócz wymienionych wyżej graczy do rywalizacji dołączą Paweł “SAJU” Pawełczak, Mateusz “PAGO” Pągowski, Damian “Pevor” Kozioł, Remigiusz “Overpow” Pusch, Jakub “Kubon” Turewicz, Karolina “Nieuczesana” Brodnicka, Kamil “Ewron” Lachowski, Wojciech “Łozo” Łozowski, Daniel “Stomp” Płomiński czy Paweł “Leh” Lehmann, a to wciąż nie są wszystkie nazwiska. 

Każdego dnia uczestnicy rozegrają po sześć spotkań, z których wyniki ustalą ranking najlepszych graczy. Dodatkowo doliczane będą punkty za postawę bojową (combat score), a tabelę można śledzić na stronie wydarzenia. Transmisja turnieju odbędzie się na kanale ESPORTNOW (Twitch). W rolę komentatorów wcielą się natomiast Radosław “Mad1” Florkowski oraz Wojciech “Bezi” Wróbel. Na zawodników czekają nagrody pieniężne. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.