Sport.pl

Wychodzi jedna z najbardziej wyczekiwanych gier! Wersja tylko dla wybrańców

Riot Games przygotowało nową grę dla miłośników taktycznych FPS-ów. VALORANT wystartuje w zamkniętej wersji beta, jednak jest to jedna z bardziej wyczekiwanych premier w ostatnim czasie. W przedpremierowej rozgrywce udział wezmą tylko osoby wybrane przez streamerów Riotu.

Kolejna gra od Riot Games będzie się różnić od najpopularniejszego tytułu związanego z tym producentem. VALORANT będzie bardziej przypominał Counter Strike'a niżeli League of Legends. Wśród graczy znalazło się kilku szczęśliwców, którzy już dzisiaj zagrają w przedpremierową wersję. Wybrani przez streamerów Riotu użytkownicy, dostaną dzisiaj szansę na przetestowanie FPS-a.

VALORANT wystartuje w zamkniętej wersji beta tylko dla wybrańców

Nowa gra od Riot Games produkowana była przez sześć lat, dlatego gracze wyczekują na premierę z niecierpliwością i ciekawością tego, co przygotował dla nich znany deweloper. Esportowe zmagania wystartują dzisiaj o godzinie 14:00, a dla graczy wybrano kilka początkowych funkcji, z których będą mogli skorzystać.

Zobacz wideo

Dla osób wytypowanych do gry w przedpremierową wersję beta przygotowano poziomy rankingowe, więc nie będzie to wyłącznie "sucha" rozgrywka. Jednak jest to wciąż zamknięta wersja beta, więc nie należy się spodziewać przeniesienie wyników pierwszych rozgrywek do pełnej wersji gry. Gracze dodatkowo będą mieli już możliwość wykupienia skinów oraz innych dodatków w grze, które pozostaną przypisane do esportowych kont i przeniesione do pełnej wersji gry. 

Więcej o:
Komentarze (7)
Wychodzi jedna z najbardziej wyczekiwanych gier! Wersja tylko dla wybrańców
Zaloguj się
 • jakbysietupodpisac

  Oceniono 1 raz 1

  Oczekiwaną grą jest FF7 albo CP2077.

 • kac

  Oceniono 1 raz 1

  Zdjęcie jest tutaj piękną ilustracją. Chcesz porządnie zagrać? Potrzebujesz PC z NVIDIą. Chcesz sobie popykać przed telewizorem z bachorem? Potrzebujesz konsoli z AMD... Taka jest rzeczywistość. Oczy wiście trzeba pamiętać, że karta NVIDIA kosztuje więcej niż konsola ale tak to już jest, że za jakość trzeba zapłacić.

 • info0

  0

  VALORANT nikogo nie interesuje. To takie połączenie CS'a z Overwatchem i tak, będą mieli jakiś tam sukces, tak jak ostatnio Call of Duty Warzone (za darmo), ale na dłuższą metę, czy ktoś w to będzie grał za rok czy 2 lata? Wątpliwe.
  Riot chce zabrać tort Valve i CS:GO, tyle tylko, że CS na arenie międzynarodowej jest od ponad 20 lat!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX