Neymar weźmie udział w turnieju CS:GO. Gdzie będzie można obejrzeć jego popisy?

Neymar weźmie udział w charytatywnym turnieju CS:GO. Brazylijczyk znany ze swojego zamiłowania do esportu, wraz z innymi piłkarzami weźmie udział w Mix Furioso. Przychód z charytatywnego spotkania Counter Strike'a zostanie przeznaczony na pomoc w walce z koronawirusem.

Neymar już niejednokrotnie prowadził livestream'y ze swoich zmagań w esporcie. Tym razem wraz z innymi piłkarzami postanowił wykorzystać swoje zamiłowanie do gier i weźmie udział w turnieju zorganizowanym przez FURIĘ Esports. Do 28-letniego napastnika dołączą m. in. Arthur z FC Barcelony czy Lucas Paqueta z AC Milan.

Walka esportu z koronawirusem wciąż trwa. Dołączają się kolejni sportowcy

Esport walczy z koronawirusem odkąd odwołano wydarzenia sportowe. W tym czasie do wirtualnego świata przeniesiono rozgrywki piłkarskie, wyścigi Formuły 1 czy NASCAR. Tym razem w charytatywne rozgrywki na swoich komputerach dołączają się piłkarze Flamengo, Palmeiras oraz wymienieni Neymar, Arthur czy Lucas Paqueta. 

Transmisja ze spotkania w CS:GO przeprowadzona zostanie na oficjalnym koncie Twitch (FURIAtv) brazylijskiej organizacji FURIA Esports. W strefie czasowej, w której leży Polska, stream wystartuje 31 marca o godzinie 19:00. 

Piłkarz jest znany znany ze swoich esportowych upodobań. Na jego portalach społecznościowych można znaleźć nagrania czy zdjęcia, na których Brazylijczyk przedstawia swoje zmagania w wirtualnym świecie. 

Więcej o: