CS:GO. Niesamowity wyczyn gracza FaZe Clan. Sam rozprawił się z czterema przeciwnikami [WIDEO]

Profesjonalny gracz CS:GO pokazał jak nie panikować w sytuacji, gdy zostaje się samemu przeciwko czterem graczom oraz zaprezentował swoje umiejętności z deagla. W sieci pojawiły się nagrania z udziałem Marcelo "coldzera" Davida z meczu ESL Pro League.

Filmiki z efektownymi seriami zabójstw w CS:GO nie są niczym nowym, jednak sytuacje, w których jeden gracz pod presją zabija całą drużynę przeciwnika, wciąż jest odbierane przez fanów FPS-a z entuzjazmem. W zeszły weekend w Internecie pojawiło się nagranie, na którym Marcelo "coldzera" David w pojedynkę rozprawił się z ekipą TYLOO, prezentując swoje umiejętności strzeleckie. 

ESL Pro League - "coldzera" samodzielnie wygrywa rundę z TYLOO

Marcelo "coldzera" David podczas meczu grupowego ESL Pro League między FaZe Clan, a TYLOO popisał się umiejętnościami z deagla. Dodatkowo zdziwiła sytuacja, gdy brazylijski gracz w trakcie drugiej rundy na mapie Mirage pozbył się FAMASA i zmierzył z Chińczykami jednym magazynkiem. Tym sposobem, na bombsicie B gracz zapewnił swojej drużynę zwycięstwo. Na serwisie YouTube zamieszczono fragment meczu, na którym gracz FaZe Clan mierzy się z czterema przeciwnikami.

 

Spotkanie otwierające zmagania w grupie D podczas 11. sezonu ESL Pro League zakończyło się wygraną FaZe Clan (2:0), które wciąż stoi przed szansą na grę w barażach o następną rundę turnieju. Chińskie TYLOO przegrało wszystkie trzy rozegrane spotkania i na ten moment zamyka grupę D. 

Więcej o: