Sport.pl

Krzysztof Piątek i Krystian Bielik pokonali Finlandię! Szpakowski komentował mecz

Gdyby nie epidemia, w piątek 27 marca reprezentacja Polski rozegrałaby towarzyski mecz z Finlandią. Tak się jednak nie stało, choć do rywalizacji piłkarzy obu drużyn doszło, tylko że na wirtualnym boisku. W wydarzeniu wzięli udział Krystian Bielik i Krzysztof Piątek, a oba mecze komentował Dariusz Szpakowski.

W związku z pandemią koronawirusa odwołane zostały właściwie wszystkie wydarzenia sportowe na całym świecie. W zamian możemy emocjonować się wydarzeniami sportowymi w wydaniu e-sportowym, a piłkarze reprezentacji Polski 8:3 pokonali swoich kolegów z reprezentacji Finlandii.

Polska wygrała dwa mecze z Finlandią w grze FIFA 20

Krzysztof Piątek i Krystian Bielik wygrali dwa sparingowe mecze w grze FIFA 20. Piłkarze reprezentacji naszego kraju zmierzyli się w dwóch meczach towarzyskich ze swoimi odpowiednikami z Finlandii. Finów reprezentowali Glen Kamara i Pyry Soiri. Całe wydarzenie było transmitowane na Facebooku portalu "Łączy Nas Piłka", a oba mecze komentował legendarny dziennikarz TVP - Dariusz Szpakowski. 

W pierwszym spotkaniu Krystian Bielik pokazał prawdziwą klasę. Grający na co dzień w Derby County Polak pewnie, bo 5:2 rozbił swojego rywala Glena Kamerę. W drugim spotkaniu Krzysztof Piątek zmierzył się z Pyrym Soirim. Gracz Herthy Berlin pokonał rywala 3:1, a "sam" dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców. 

Więcej o:
Komentarze (8)
Krzysztof Piątek i Krystian Bielik pokonali Finlandię! Szpakowski komentował mecz
Zaloguj się
 • zen0biusz

  Oceniono 1 raz 1

  Trzeba o higienę dbać i regularnie dezynfekować ręce i odkażać układ pokarmowy. Postawa godna naśladowania.

 • chris5502

  Oceniono 5 razy 1

  Szkoda ze nie "Krzysztof Piątek i Krystian Bielik obalili Finlandię!"

 • rafikman

  0

  Finlandia pokonała Peszke.

 • boromir195419

  Oceniono 1 raz -1

  A ja pokonałem koolegę z Chin w szachy 3 -1 , Też nie face with face . Czyli Polska - chiny 3-1 . WWIELKIW ZWYCIĘSTWO I .... NIKT MI NIE GRATULUJE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX