League of Legends. PRIDE zmienia skład przed barażami Ultraligi. Dwóch nowych graczy

PRIDE dokonało zmian w składzie na baraże Ultraligi. W polskiej drużynie League of Legends pojawiło się dwóch nowych zawodników oraz nowego trenera. Do drużyny dołączyli Witold "Diagu" Nypel, Miłosz "Raven" Domagalski, a nowym szkoleniowcem został Jakub "Nejvi" Kupisz.

Do baraży Ultraligi w League of Legends w nowym składzie przygotowuje się ekipa Piotra "Nesqa" Lipskiego. Polski team postanowił zwerbować kolejnych Polaków do drużyny, zamiast posiłkować się graczami zagranicznymi. Orły wciąż czekają na oficjalną datę startu spotkań w barażach, do tego czasu pod okiem nowego trenera, PRIDE będzie trenowała z nowym Top Lanerem oraz Junglerem. 

PRIDE i nowe nabytki drużyny "Nesqa"

Wspomnianą pozycję Top Lanera zajmie Miłosz "Raven" Domagalski. Zawodnik należy aktualnie do dwóch zespołów, jednak Team Quesco zezwala mu reprezentować PRIDE w meczach barażowych o utrzymanie w Ultralidze. Poprzednio w Quesco, "Raven" zagrał w LVP Superlidze Orange, jednak tam po awansie do fazy pucharowej odpadł z drużyną w pierwszej rundzie. 

Do walki o grę w mistrzostwach Polski League of Legends z trudnościami dołącza "Diagu". W lutym rozgrywał mecze na włoskiej scenie LoL'a, jednak bez większych sukcesów. W międzyczasie dołączył do ekipy KDA, gdzie zagrał w zamkniętych eliminacjach do Ultraligi. Finalnie trafił do PRIDE, którego będzie reprezentantem co najmniej na czas baraży. 

Zobacz wideo

League of Legends - data baraży nie jest znana, a Orły mogą rozpocząć treningi

Poznaliśmy już cały skład PRIDE, który wystąpi w zbliżających się barażach. W organizacji Piotra "Nesqa" Lipskiego, oprócz nowych nabytków, zagrają - Marcin "Warszi" Suwała, Damian "Dambaj" Bajor oraz Kamil "KMŚ" Pękacki. Nie znamy jeszcze konkretnej daty startu meczów o utrzymanie. W Ultralidze walczą o to ekipy Orłów, Diablo Chairs oraz TEAM#OPTIONS. 

Do rywalizacji dołączy Illuminar Gaming Academy, Mieszanka Studencka lub Próba Numer 3. O tym komu przypadnie miejsce w barażach, dowiemy się w niedzielę 29 marca.

Więcej o: