Czy esport powinien być na igrzyskach? Damian Janikowski ma swoje zdanie [CYFROWI ATLECI odc. 5]

Od dłuższego czasu esport jest rozważany jako jedna z dyscyplin, które mogłyby trafić do programu igrzysk olimpijskich. Co na ten temat sądzi brązowy medalista igrzysk w zapasach Damian Janikowski - zobacz fragment piątego odcinka programu "Cyfrowi Atleci", który ma pełnić rolę platformy dialogu pomiędzy dwoma światami: sportu i esportu.
Zobacz wideo

Materiał pochodzi z serwisu VOD

Partnerem piątego odcinka "Cyfrowych Atletów" jest firma HP, która udostępniła komputer Omen by HP 17. Sprawdź aktualną ofertę komputerów HP - TUTAJ.

Prowadzącymi program "Cyfrowi Atleci" są dziennikarz sportowy Damian Bąbol oraz były zawodnik i komentator esportowy Łukasz “Leo” Mirek. W każdym odcinku pojawia się jeden sportowiec oraz jeden esportowiec, którzy wymieniają opinie o dwóch światach, w tym m.in. o miejscu esportu na igrzyskach olimpijskich, karierze zawodowej, potrzebnych umiejętnościach czy potencjalnych zarobkach.

W piątym odcinku "Cyfrowych Atletów" gośćmi są brązowy medalista olimpijski w zapasach, obecnie zawodnik MMA Damian Janikowski oraz Mikołaj "Elazer" Ogonowski, zawodnik StarCraft 2. Oprócz dyskusji o tematach esportowych, panowie pograli też w StarCrafta, a Damian dał Elazerowi wycisk na treningu - ZOBACZ CAŁY ODCINEK TUTAJ!

Więcej o: