Sport.pl

Czy istnieje doping w esporcie? Ile godzin trenują najlepsi? Jóźwik vs. "Komedyja" [CYFROWI ATLECI odc. 3]

Co biorą esportowcy, gdy chcą zyskać przewagę nad rywalami? Co Joanna Jóźwik sądzi o obecności esportu na igrzyskach? Ile godzin dziennie trenuje Olimpia "Komedyja" Cichosz grająca w League of Legends? Odpowiedzi znajdziesz w trzecim odcinku programu "Cyfrowi Atleci", który ma pełnić rolę platformy dialogu pomiędzy dwoma światami: sportu i esportu.
Zobacz wideo

Prowadzącymi program "Cyfrowi Atleci" są dziennikarz sportowy Damian Bąbol oraz były zawodnik i komentator esportowy Łukasz “Leo” Mirek. W każdym odcinku pojawia się jeden sportowiec oraz jeden esportowiec, którzy wymieniają opinie o dwóch światach, w tym m.in. o miejscu esportu na igrzyskach olimpijskich, karierze zawodowej, potrzebnych umiejętnościach czy potencjalnych zarobkach. W trzecim odcinku gośćmi są Joanna Jóźwik (jedna z najlepszych polskich lekkoatletek) i Olimpia "Komedyja" Cichosz, topowa polska zawodniczka w LOLa (League of Legends).

ZOBACZ pierwszy odcinek "Cyfrowych Atletów" - Jerzy Janowicz vs. mistrz Polski w LOLa.

ZOBACZ drugi odcinek "Cyfrowych Atletów" - Paweł Fajdek vs. mistrz Polski w FIFĘ

Więcej o:
Komentarze (15)
Czy istnieje doping w esporcie? Ile godzin trenują najlepsi? Jóźwik vs. "Komedyja" [CYFROWI ATLECI odc. 3]
Zaloguj się
 • donarturos1

  Oceniono 6 razy 4

  Lubię gry, ale league of legends to g... Zdecydowanie wolę gry fabularne.

 • d33mariusz

  Oceniono 1 raz 1

  W żadnym razie na sport olimpijski to nie pasuje. Siedzenie na krześle wiele godzin nieml bez ruchu nie ma nic wspólnego ze sportem, tak jak szachy czy brydż.

 • swieta-panienka

  0

  Będzie coś dla tych którzy czytają?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX