Konferencja Digital Adventure 4: Potencjał sportu i e-sportu w marketingu już 10.07.2019

Agencja Resolution zaprasza na stadion Legii Warszawa, gdzie eksperci opowiedzą o potencjale sportu i e-sportu w marketingu. Wystąpią przedstawiciele m.in. Legii Warszawa, Sport.pl, Biura Reklamy TVP, Samsung, adidas, Sport.pl, T-mobile oraz gość specjalny Gosia Rdest - kierowca wyścigowy. Na konferencji nie zabraknie praktyków świata mediów, specjalistów Resolution, wspierających m.in. producenta i wydawcę gier komputerowych Activision (Call of Duty, Crash Bandicoot, Sekiro).

Dlaczego kolejną konferencję z cyklu Digital Adventure poświęcono tematowi sportu i e-sportu? Branża e-sportu w Polsce jest warta 47 mln PLN. To co raz większa siła nabywcza atrakcyjnych grup docelowych oraz alternatywne kanały dotarcia do potencjalnych klientów. Anna Elwart, Managing Director Resolution: „Inwestycje w reklamę wymagają szerokiego spojrzenia również na te trendy, które z pozoru nie dotyczą naszych brandów. Na konferencji  będziemy rozmawiać o sporcie i e-sporcie, aby sprawnie poruszać się i decydować o tym w co inwestować i dowiedzieć się  kiedy warto odpuścić lub odłożyć projekt na później”.

Jedną z najbardziej wyczekiwanych prezentacji nadchodzącej edycji Digital Adventure by Resolution jest występ Małgorzaty „Gosi” Rdest.  Pierwsza i aktualnie jedyna Polka biorąca udział w W Series – serii wyścigowej kobiet, opowie o swojej drodze od kierowcy kartingu do Formuły. Jednym z poruszonych przez nią wątków będzie  współpraca z marketerami. Dodajmy, że Gosia Rdest bierze udział w zawodach od 12 roku życia. Zasiadała za kierownicą w seriach wyścigowych jak np. brytyjska Formuła 4, VW Scirocco R-Cup, Audi Sport TT Cup, ADAC TCR Germany oraz GT4 European Series. Ma na swoim koncie liczne sukcesy sportowe (m.in. jako jedyna kobieta została Mistrzem Polski w Kartingu w prestiżowej i mocno obsadzonej klasie KF2) i liczne propozycje reklamowe.

Zobacz wideo

W trakcie konferencji dowiesz się m.in. :

- co CMO musi wiedzieć o e-sporcie?

- jak wybrać dyscyplinę i dlaczego warto inwestować we wschodzące gwiazdy?

- jak najlepiej zmonetyzować inwestycje w szeroko rozumiany sport?

 Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Więcej o: