Rewanż podczas finałów 2 etapu rozgrywek Overwatch League

W niedzielę zakończyły się rozgrywki w ramach 2 etapu Overwatch League. W finałowym meczu ponownie spotkały się reprezentacje Vancouver Titans i San Francisco Shock.

Niepokonane do tej pory Vancouver Titans przystąpiło do finałów 2 etapu z kompletem punktów. Jako jedyna drużyna mogła poszczycić się 14 zwycięstwami i ani jedną porażką. Z kolei drużyna San Francisco Shock rozpoczęła drugi etap rozgrywek z przytupem. Po zakończeniu pierwszego etapu z rezultatem meczów 4:3, w drugim pokazali pazur nie przegrywając ani jednego meczu. Obie drużyny uzyskały komplet punktów pewnie przechodząc również przez fazę play-off.

Mecz ten był o tyle ciekawy ze względu na fakt, że obie spotkały się podczas finałów 1 etapu rozgrywek Overwatch League. San Francisco Shock musiało wziąć rewanż i pokazać, że drużynę stać na detronizację dotychczasowego lidera rozgrywek. Obie drużyny tak głodne sukcesu i nagrody pieniężnej dały z siebie wszystko ale to właśnie drużynie z San Francisco dane było wziąć rewanż za finał 1 etapu w drugim sezonie rozgrywek Overwatch League.

Wynik meczu: Vancouver Titans 2:4 San Francisco Shock