Trenerzy zmieniają taktykę, a oni zmieniają zasady. Mistrzostwa Europy w Betclic bez podatku

Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce - Betclic, rozgrzewa serca fanów futbolu. Z radością ogłasza świetną nowinę - gra bez podatku pozostaje w ofercie marki także podczas Mistrzostw Europy, oczywiście również na czas najbliższych meczów Polski - z Austrią i Francją. To niepowtarzalna i jedyna taka okazja na rynku zakładów sportowych. Oferta obowiązuje na niezmienionych warunkach, co oznacza, że mogą z niej skorzystać gracze obstawiający również inne dyscypliny sportowe, nie tylko piłkę nożną.

Od 11 marca gra bez podatku w Betclic stała się możliwa. To właśnie ta marka jako pierwsza w Polsce zdecydowała się na wprowadzenie tego nowego, korzystnego dla użytkowników rozwiązania. Dzięki temu gracze mogą teraz obstawiać kupony typu single i multi na wszystkie sporty, przez całą dobę i siedem dni w tygodniu, bez obowiązku płacenia podatku w wysokości 12%. To oznacza, że wszystkie wygrane idą prosto do kieszeni gracza, bez dodatkowych potrąceń.

Pożegnanie z turniejem

Po dwóch porażkach z Holandią i Austrią, niestety Polacy nie zdołają awansować do 1/8 finału Mistrzostw Europy. W najbliższym meczu z wicemistrzami świata z Kataru - reprezentacją Francji, zagrają "o honor". Mimo trudności polska drużyna z pewnością da z siebie wszystko w ostatnim spotkaniu.

Zasady w praktyce

W Polsce obowiązuje podatek od stawki w zakładach bukmacherskich w wysokości 12 procent. [1] Oznacza to, że w przypadku kuponu ze stawką 100 zł, ewentualna wygrana zostanie obliczona w oparciu o stawkę 88 zł. 12 zł podatku trafi bowiem, jeszcze przed rozliczeniem kuponu, do Skarbu Państwa.

Od 11 marca Betclic zmienił zasady gry w zakładach wzajemnych. Bukmacher pokrywa w całości podatek od stawki. W powyższym przykładzie podstawą do obliczenia wygranej będzie nie 88, a 100 zł.

materiał promocyjny

– Polacy pokochali grę bez podatku w Betclic i oczywiste dla nas było, że oferta musi zostać z nami na najważniejszy, piłkarski turniej w 2024 roku. Co ważne, bez zmian - zmiany zostawiamy trenerom! Gdy po raz pierwszy wprowadziliśmy w Betclic grę bez podatku wiedzieliśmy, że takie rozwiązania istnieją już na rynku, ale w dużo mniejszym, bardzo ograniczonym zakresie. Równocześnie byliśmy pewni, że proponowany przez nas kształt promocji jest "game changerem", który przyciągnie do Betclic wielu nowych graczy. Prognozy okazały się trafne i dziś możemy pochwalić się jedną z najciekawszych promocji w historii rynku bukmacherskiego w Polsce – wyjaśnia Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.

Bukmacher na swoich platformach social media zapowiedział, że to nie jedyna nowość, jaką przygotował dla Graczy na czas Mistrzostw Europy.

Betclic to legalny bukmacher i czołowa europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od lipca 2019 roku jest dostępny także dla klientów w Polsce. Od początku mocno angażuje się we wspieranie sportu.

Hazard wiąże się z ryzykiem. BEM to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. 18+

******************

[1] Źródło: Ustawa o grach hazardowych, Dziennik Ustaw z 2023 r. poz. 227.

Materiał promocyjny marki Betclic.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.