Połączenie sił, które zapowiada spektakularne wyniki na boisku! TCL oficjalnym partnerem polskiej drużyny narodowej

Raz na kilka lat końcówka sezonu ligowego to czas oczekiwania na wielkie emocje reprezentacyjne. W tym roku nie jest inaczej, bo przed nami Mistrzostwa Europy w Niemczech z udziałem Polaków. Kiedy grają nasi?

Mecze reprezentacji Polski będzie można oczywiście oglądać w telewizji. Wyjątkowe wydarzenia powinny być dostępne dla każdego, dlatego nowym partnerem kadry została firma TCL, producent telewizorów.

Kiedy Polska zagra na Mistrzostwach Europy?

Droga reprezentacji Polski na ten turniej wiodła przez baraże. Trafiliśmy do nich po nieudanych rozgrywkach grupowych, gdzie okazaliśmy się gorsi od Albanii i Czechów, a tylko o jeden punkt wyprzedziliśmy Mołdawię. W barażach najpierw pokonaliśmy Estonię, a potem po niezwykłe emocjonującym meczu z Walią zapewniliśmy sobie awans. Podopieczni trenera Probierza lepiej znieśli próbę nerwów w konkursie rzutów karnych.

Na Mistrzostwa Europy trafiliśmy do grupy z Holandią, Austrią oraz Francją. Ta ostatnia reprezentacja to finalista mistrzostw świata w Katarze i jeden z wielkich faworytów do Mistrzostw Europy. Holendrzy to kadra wielu utalentowanych piłkarzy, grających w świetnych klubach. Często przez wielu wymieniana w gronie faworytów do końcowego zwycięstwa. Najmniejszym wyzwaniem wydaje się mecz przeciw Austrii, prowadzonej przez trenera Ralfa Rangnicka. Trener kuszony przez potęgi klubowej piłki zbudował bardzo solidny kolektyw i jest chwalony za swoją pracę.

Pierwszy mecz Polacy rozegrają przeciwko Holandii 16 czerwca o godzinie 15:00 w Hamburgu. Drugim pojedynkiem będzie starcie z Austrią 21 czerwca o godzinie 18:00 w Berlinie. Ostatni mecz fazy grupowej to spotkanie z Francuzami. Z wicemistrzami świata zagramy 25 czerwca o godzinie 18:00 w Dortmundzie. Z grupy wychodzą dwa najlepsze zespoły oraz cztery najlepsze zespoły z trzecich miejsc. Także jest szansa, że przy urwaniu punktów Holandii, bądź Francji i wygranej z Austrią, biało-czerwoni awansują do fazy pucharowej Mistrzostwa Europy.

  • Polska - Holandia, 16.06.2024, godz. 15:00
  • Polska - Austria, 21.06.2024, godz. 18:00
  • Polska - Francja, 25.06.2024, godz. 18:00

Pożegnanie z polskimi kibicami

Zanim polscy piłkarze udadzą się w kierunku swojej bazy w Niemczech, zagrają dwa sparingi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Najpierw zagramy 7 czerwca przeciw Ukrainie, zaś egzamin generalny piłkarze Probierza odbędą 10 czerwca. Wtedy na Stadionie Narodowym zmierzą się z Turcją.

Materiał promocyjny

  • Polska - Ukraina, 07.06.2024, godz. 20:45
  • Polska - Turcja, 10.06.2024, godz. 20:45

Sportowe emocje w rozmiarze XL

Sport to nie tylko gra, ale także siła jednocząca ludzi i inspirująca do wielkich rzeczy. Za każdym sportowym wyzwaniem kryje się historia, która potrafi zmotywować do osiągnięcia wielkości. TCL, zespół pasjonatów, nawiązuje liczne partnerstwa w Europie i na całym świecie, aby przekazać tę inspirację dalej. Producent wierzy, że niezwykłe wydarzenia sportowe powinny być dostępne dla wszystkich. Marka została oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski po podpisaniu umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Sponsoring związany z Piłkarską Reprezentacją Polski będzie trwać do 31 lipca 2026 roku, z opcją przedłużenia.

- Decyzja o podpisaniu umowy partnerskiej stworzyła podwaliny pod ekscytującą i pełną sukcesów przyszłość dla obu stron. Dzięki wsparciu TCL oraz naszym innowacyjnym technologiom zastosowanym w wielkoformatowych telewizorach QD-Mini LED, zaawansowanych soundbarach, a także w przełomowych urządzeniach mobilnych, z radością będziemy wspierać drużynę narodową na drodze do sukcesu w każdym, wyjątkowym momencie – zapewnia Jayway Peng, Dyrektor Zarządzający w TCL Electronics Polska.

Dobrą piłkę warto oglądać na dobrym telewizorze. Taki proponuje partner piłkarskiej reprezentacji Polski, firma TCL. Jednym z nich jest QD-MiniLED, który w rozmiarze 115 cali nadal będzie utrzymywać wysoką jakość obrazu.

- Cieszymy się, że tuż przed mistrzostwami Europy reprezentacja Polski dokonuje poważnego wzmocnienia. Do grona partnerów drużyny narodowej dołącza firma TCL, uznana marka w branży RTV i AGD. To dla nas spore wyróżnienie, że firma, która chce rozwijać swoją pozycję w Polsce, właśnie w nas widzi ogromny potencjał marketingowy. Jesteśmy przekonani, że ta umowa zapewni same korzyści obu stronom. Witamy w piłkarskiej rodzinie! – powiedział Łukasz Wachowski, sekretarz generalny PZPN.

Materiał promocyjny marki TCL.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.