Gra bez podatku na wszystkie sporty już teraz w Betclic. Wyjątkowa oferta na polskim rynku

Bez podatku, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Takiej oferty jeszcze na polskim rynku nie było. Betclic wprowadził wyjątkową propozycję dla graczy. 12 proc. podatek nie będzie wpływał na wysokość wygranej! Zagramy we wszystkie sporty, każdy rodzaj zakładu: single i wielokrotne i nie czekają nas żadne ograniczenia. To pierwsza i najobszerniejsza tego typu oferta w historii polskiego rynku bukmacherskiego.

Gra kiedyś a dziś

W zakładach bukmacherskich jest odliczany podatek od stawki. Wynosi on 12 proc. [1] Przykładowo gracz, który postawi 100 zł na zwycięstwo Realu w meczu z M. City (kurs Betclic: 2,85) w zakładzie objętym podatkiem 12% wygrałby tylko 250 zł. Dzięki grze bez podatku, w Betclic wygrana wyniesie z kolei pełne 285 zł. Różnicę pokryje bukmacher, a dzięki temu każdy Gracz w Betclic wygra więcej.

Zupełna nowość na rynku

Proponowane przez Betclic rozwiązanie gry bez podatku to odważny ruch, dzięki któremu firma kolejny raz wyznacza kierunek branży i wzmacnia tym samym swoją pozycję biznesową. Tym razem bukmacher w zakładach wzajemnych pokryje w całości podatek od stawki. – Chcemy być liderem rynku zakładów wzajemnych. Już teraz Betclic jest popularnym bukmacherem w Polsce, a nasza aplikacja ma najwyższe oceny w branży. Motto Betclic to "wybierz swój kurs", dlatego szukamy innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą nam na dalszy wzrost i wyróżnienie się na rynku. Parę lat temu jako pierwsi rozpoczęliśmy poszukiwanie klientów poza kategorią sportową. Ta strategia przyniosła nam wymierne korzyści biznesowe. Wierzę, że dla wielu graczy nasza nowa propozycja będzie "gamechangerem", dzięki któremu Betclic stanie się liderem również pod kątem liczby przyjmowanych zakładów i obrotu – mówi Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.

Nowe rozwiązanie gry bez podatku w Betclic obejmuje zakłady typu single i multi na wszystkie sporty, przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

materiał promocyjny

To jeszcze nie koniec nowości

Betclic dopiero się rozkręca. Obok niepowtarzalnej na rynku oferty gry bez podatku, startuje z nową kampanią produktową. Akcja jest zakrojona na szeroką skalę. Jest emitowana w Internecie i telewizji.

Bukmacher z tej okazji przygotował serię dedykowanych spotów produktowych, sponsorowanych, akwizycyjnych, bumperów, a także dłuższą wersję reżyserską. Co możemy zobaczyć w reklamówkach? Spoty opowiadają o relacji głównego bohatera z poborcami podatkowymi. Całość ukazana jest na przestrzeni dziejów. Jak można się spodziewać, narracja jest utrzymana oczywiście w charakterystycznym dla marki Betclic humorze. Zdjęcia kręcone były na planach w Bułgarii i Rumunii.

Za produkcję spotów reklamowych odpowiadają doceniani, portugalscy reżyserzy. Nad całokształtem czuwali – Joar Marques i Nuno Alberto. To twórcy doceniani w branży reklamowej, którzy przez lata wyrobili sobie dobrą renomę. Wszystko, czego się dotkną, jest przemyślane, zabawne, a przede wszystkim doceniane przez odbiorców. Bukmacher kolejny raz powierzył im swoją markę.

– Nowa kampania pod względem skali i jakości produkcji stoi na międzynarodowym poziomie, choć realizowana jest z przeznaczeniem wyłącznie na polski rynek. Jesteśmy niezwykle dumni z tego projektu i cieszymy się, że udało nam się zaangażować do niego twórców o światowej renomie, mających na koncie współpracę m.in. z jednym z najlepszych piłkarzy w historii futbolu – komentuje Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.

Betclic to jeden z największych, legalnych bukmacherów w Polsce i czołowa, europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat Betclic jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od lipca 2019 roku jest dostępny również dla klientów w Polsce.

[1] Źródło: Ustawa o grach hazardowych, Dziennik Ustaw z 2023 r. poz. 227.

Materiał promocyjny marki Betclic.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.