Jak pozytywnie zaskoczyć swoich partnerów biznesowych? Zaprosić ich na UEFA EURO 2024 w ramach pakietu hospitality

Piłka nożna, biznes i wielkie emocje zawsze szły ze sobą w parze. Ważne mecze przyciągają na stadiony setki tysięcy kibiców spragnionych sportowych wrażeń. Kultowa dyscyplina skupia też wielu kluczowych sponsorów i wpływa w istotny sposób na świat ekonomii. Globalna popularność piłki nożnej jest swojego rodzaju fenomenem. Szacuje się, że około 40% światowej populacji osób dorosłych jest zainteresowanych śledzeniem rozgrywek piłkarskich. Jednym z wydarzeń, które rozgrzewa serca kibiców jest UEFA EURO: największy turniej organizowany na Starym Kontynencie. To nie tylko szansa na przeżywanie piłkarskich emocji, ale też okazja do wypracowania długofalowych korzyści biznesowych.

Jest wiele momentów, kiedy należałoby zrobić dobre wrażenie na swoich partnerach biznesowych. Taką okazją może być okrągły jubileusz firmy, zwieńczenie ważnych negocjacji biznesowych albo inne wydarzenie wynikające ze specyfiki konkretnej działalności czy branży. Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na różne formy uhonorowania swoich pracowników. Prezent w postaci pakietu hospitality, który umożliwia oglądanie meczów UEFA EURO 2024 w ekskluzywnych warunkach oraz pozwala na skorzystanie z szeregu innych atrakcji, to w takich sytuacjach może być prawdziwy strzał w dziesiątkę. Kibicowanie wyzwala wiele dobrych emocji, te zaś budują dobre doświadczenia i wspomnienia.

Pakiety hospitality od SPORTFIVE: pewność i wyłączność

Historia Mistrzostw Europy w piłce nożnej liczy już ponad 60 lat. W zbliżającym się turnieju UEFA EURO 2024™ wezmą udział 24 drużyny, które na 10 niemieckich stadionach rozegrają łącznie 51 meczów. Mecz otwarcia zaplanowany jest na 14 czerwca 2024 roku w Monachium i będzie rozegrany na jednym z najsławniejszych europejskich stadionów: Allianz Arenie. Wielki finał odbędzie się miesiąc później na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, który mieści 70 000 widzów. Wyłącznym sprzedawcą w Polsce pakietów hospitality na wszystkie mecze UEFA EURO 2024 jest SPORTFIVE Poland, które działa w ramach spółki joint venture 2024 Hospitality Experience AG, zapewniającą produkcję stref hospitality oraz ich sprzedaż. Pakiety pozwalają na przeżywanie sportowych emocji w wyjątkowych strefach biznesowych oraz oglądanie meczów z najlepszych miejsc na stadionie. Są one gwarancją obecności na turnieju, ze względu na to, że sprzedaż odbywa się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy", w porównaniu do zwykłych biletów gdzie obowiązuje loteria.

Różne warianty pakietów dostępne dla zainteresowanych

Pakiety hospitality to nie tylko gwarancja możliwości obejrzenia meczu z najlepszych miejsc  na stadionie. To również najwyższej klasy kuchnia oraz napoje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Kompleksowość i ekskluzywny wymiar usługi czynią ją idealnie dopasowaną do potrzeb i oczekiwań klientów biznesowych. Istnieje kilka wariantów pakietów hospitality na UEFA EURO 2024™: na pojedyncze mecze, na wszystkie spotkania rozgrywane na konkretnym stadionie (Venue Series), na mecze grupowe wybranej reprezentacji (Follow My Team) lub pakiet obejmujący półfinały i mecz finałowy (Final Series).

Emocje, które skutecznie budują lojalność

UEFA EURO 2024™ jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych tej dekady. Niedawno zakończone eliminacje oraz nadchodzące baraże z udziałem Reprezentacji Polski stale zwiększają zainteresowanie turniejem finałowym. Zainteresowanie piłką nożną oraz kibicowanie ulubionej drużynie nie jest już wyłącznie domeną mężczyzn  Z badań wynika, że kobiety prawie równie chętnie biorą udział w wydarzeniach sportowych i oglądają ich transmisję, szczególnie w przypadku rozgrywek najwyższej rangi. Bez względu na charakter zaproszonych gości, zaproszenie ich do stref biznesowych podczas finałów UEFA EURO 2024™ to dobra decyzja, która może przynieść szereg korzyści w przyszłości.

Hospitality podczas wydarzeń sportowych: szeroki wachlarz korzyści

Doświadczenia, które można dzielić w sportowej atmosferze z partnerami biznesowymi i pracownikami, mają bezcenny wymiar. Pozwalają skutecznie rozwijać i utrwalać relacje biznesowe - w końcu nie bez powodu mawia się, że piłka nożna łączy ludzi. Ponadto, sprzyjają atmosferze rozmów, współpracy - zaoferowanie możliwości udziału w tak ważnym wydarzeniu sportowym, jakim jest UEFA EURO 2024™ może być gestem, który zapadnie w pamięć w wyjątkowy sposób i może stać się impulsem do zbudowania i wzmocnienia trwałych relacji.

Aby dowiedzieć się więcej o pakietach hospitality na UEFA EURO 2024™ zachęcamy do odwiedzenia strony Sportfive

 MATERIAŁ PROMOCYJNY MARKI SPORTFIVE Poland

Copyright © Agora SA