Odlotowe połączenie, w którym nie ma mowy o limitach: bezpieczeństwo i szaleństwo w jednym!

Co się stanie, gdy połączymy rozrywkę, sporą dawką adrenaliny z bezkonkurencyjną jakością i zasięgiem? To proste! Najlepsze doświadczenia i maksymalny komfort. Już zdradzamy, o czym mowa.

25 września odbył się event informujący o współpracy Red Bull MOBILE i T-Mobile. Kooperacja tych marek po prostu musiała zaowocować ofertą bez ograniczeń, która otwiera przed klientami nowe możliwości i najlepsze doświadczenia. O jakim wydarzeniu mowa i o co tyle zdecydowanie potrzebnego „szumu"? Przekonajcie się sami!

Dwie duże firmy, które odlotowe emocje mają w swoim DNA postawiły na wspólny projekt. Znany z przekraczania limitów i świetnej zabawy Red Bull MOBILE rozpoczął współpracę z T-Mobile – gigantem komunikacyjnym, z niezawodną technologią i olbrzymim zasięgiem. I tak powstała oferta, obok której nie można przejść obojętnie.

Jak można się było tego spodziewać, ogłoszenie współpracy musiał być niebanalne. I takie właśnie było!

Jak zwykle niezwykle

Ponieważ powstała oferta naprawdę wysokich lotów, zostaliśmy zaproszeni do Areoklubu Ziemi Piotrkowskiej, gdzie oprócz przedstawicieli obu firm czekał na gości Łukasz Czepiela - mistrz świata akrobatyki powietrznej i pierwszy polski pilot w Red Bull Air Race, który  między innymi tym, że wylądował, nie śmigłowcem a właśnie samolotem akrobatycznym, na lądowisku dla helikopterów, o średnicy 27 metrów, zawieszonym 212 metrów nad ziemią, znajdującym się na szczycie Burdż Al Arab.

Organizatorzy tak przygotowali całe spotkanie, że ani przez moment nie było nudy! Poza wysłuchaniem szczegółów dotyczących niezwykłej oferty, na uczestników czekało wiele atrakcji.

Nasza wysłanniczka, miała okazję na własnej skórze poczuć się jak w innym świecie, wsiadając do samolotu pilotowanego przez Łukasza Czepielę. Ten człowiek w powietrzu dosłownie potrafi czynić cuda!

Prowadząca doświadczyła ekstremalnych emocji, adrenaliny i radości, co chwile będąc zaskakiwana kolejnymi niespodziankami. Jednocześnie była pod opieką wyjątkowego profesjonalisty, dzięki któremu miała poczucie bezpieczeństwa. To zupełnie tak, jak klienci Red Bull MOBILE!

Zobacz wideo Materiał promocyjny. Relacja z eventu RED BULL MOBILE i T-MOBILE

Choć z pewnością lot i podniebne akrobacje były największą atrakcją, to organizatorzy zadbali o to, aby nikt się nie nudził – oprócz podziwiania samolotów, pokazu wideo z lądowania na Burdż Al Arab, ciekawej opowieści Łukasza Czepieli o tym, jak trafił na szczyt, a właściwie ponad szczyty, w chmury, można było usiąść w symulatorze lotów oraz sprawdzić refleks na maszynie, na której m.in. trenują piloci.

Czy da się porównać nową ofertę Red Bull MOBILE napędzaną przez sieć T-Mobile z emocjami podczas podniebnych akrobacji? Na pewno i jedno i drugie łączą niesamowite doświadczenia.

Materiał promocyjny marki T-Mobile