Tak przekracza się granice. Inauguracja oferty Red Bull MOBILE, sieci napędzanej przez T-Mobile, odbyła się w powietrzu

Na polskim rynku debiutuje wybitna oferta telefoniczna. To coś znacznie więcej niż rozmowy i SMS-y bez limitu. Wolność, elastyczność i wygoda wreszcie staną się standardem. Za tą specjalną ofertą stoją dwie potężne marki. Nic, więc dziwnego, że niecodzienna inauguracja odbyła się w przestworzach.

W poniedziałek 25 września w Piotrkowie Trybunalskim, a w zasadzie nad nim, miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Chodzi o premierę wyjątkowej oferty, za którą stoją dwie potężne marki. T-Mobile i Red Bull MOBILE rozpoczęły współpracę i stworzyły ofertę, jakiej jeszcze nie było. Od teraz żądni emocji mogą nie tylko cieszyć się nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. To przecież standard.

Niezwykła oferta wystartowała w powietrzu!

27 września T-Mobile w ramach oferty Red Bull MOBILE przekroczył granicę i zaoferował nielimitowany dostęp do internetu w najwyżej prędkości 5G przez pół roku. Można zapomnieć o paczce gigabajtów, spadającej prędkości po przekroczeniu limitu, bo przez sześć miesięcy w nietypowej ofercie ich nie ma. Po tym czasie klient i tak może liczyć solidny zapas 60 GB na 30 dni. Tak wiele za tak niewiele! Nowa oferta kosztuje zaledwie 40 zł w każdym cyklu 30-dniowym (uwzględniając rabat w wysokości pięciu zł za zgody marketingowe).

O tym, że propozycja T-Mobile jest wyjątkowa, skierowana do tych, którzy lubią żyć bez ograniczeń i kochają emocje, można było się przekonać od pierwszej chwili niepowtarzalnego eventu. Jego głównym bohaterem był Łukasz Czepiela, prawdziwy mistrz lotniczych akrobacji. Po raz kolejny udowodnił, że Red Bull inspiruje do przekraczania granic. Robił to już wcześniej, ma na swoim koncie wielkie osiągnięcie – jako pierwszy człowiek wylądował samolotem na szczycie drapacza chmur.

"Przekroczyliśmy wszelkie limity"

O tym, jak w praktyce wygląda nietypowa współpraca, przekonała się Nina, przedstawicielka Gazeta.pl, która odważyła się wejść na pokład samolotu sterowanego przez znanego z przekraczania granic sportowca Łukasza Czepieli.

To wspaniałe, to wyjątkowe – mówiła Nina, gdy wznosiła się w przestworza. A kiedy wyraźnie poruszona w końcu znalazła się z powrotem na ziemi, nie mogła zrobić nic innego, jak przyznać, że połączenie fantazji Red Bull MOBILE z wyjątkowością T-Mobile zapewnia niesamowite doświadczenia.

Podczas całego lotu towarzyszyły jej niesamowite emocje. Widok miasta z tej niezwykłej perspektywy był zachwycający, ale to, co naprawdę zapadło jej w pamięć, to niezapomniane chwile, których dostarczył pilot. Przekraczanie granic w dosłowny i symboliczny sposób przyspieszyło jej puls. W miarę jak samolot unoszący się w powietrzu mijał kolejne granice, poczuła się, jakby przekraczała także granice swoich własnych możliwości. Odważny skok w nieznane może jednak czasem pomóc odkryć nowe perspektywy i emocje, których wcześniej nie znamy. Dlatego warto spróbować i poczuć to na własnej skórze.

Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, dzisiejsze wydarzenie to był prawdziwy odlot. Przekroczyliśmy wszystkie limity. Muszę przyznać, że tuż przed samym lotem troszkę nóżki mi się ugięły. Niezmiennie zapraszam do zapoznania się z ofertą Red Bull MOBILE, sieci napędzanej przez T-Mobile – powiedziała Nina.

Wyjątkowość oferty, która ruszyła 27 września, podkreślał także Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska. Dziś otwieramy nowy rozdział i rozpoczynamy współpracę dwóch potężnych marek. Mamy pewność, że Red Bull MOBILE będzie świetnie napędzany najnowocześniejszymi technologiami od T-Mobile. Świat Red Bull również ma wiele do zaoferowania – to mnóstwo emocji, sportu i niesamowitych doświadczeń. 

Zobacz wideo

Zarządzaj ofertą z poziomu aplikacji

Nowa subskrypcyjna oferta Red Bull MOBILE to przede wszystkim wygoda. Sami decydujemy o tym, kiedy włączyć i wyłączyć pakiet. A jest on na tyle hojny, że bez wątpienia pozwoli nam cieszyć się wolnością rozmów, pisania wiadomości, buszowania po sieci, oglądania filmów, dzielenia się w mediach społecznościowych relacją z własnych niecodziennych dokonań lub wyjątkowych przeżyć.

Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji Red Bull MOBILE, a oferta regularnie odnawia się automatycznie! To jeszcze nie wszystko. Na współpracy dwóch gigantów można zyskać jeszcze więcej. Co tydzień na klientów czekają fantastyczne nagrody ze świata Red Bulla! Do wygrania gadżety sygnowane marką Red Bull, bilety na imprezy sportowe, gamingowe i kulturalne oraz wiele innych niespodzianek. Subskrybujesz, grasz i wygrywasz, gdziekolwiek i kiedykolwiek masz na to ochotę. Czy można sobie wyobrazić bardziej wygodne rozwiązanie? Oczywiście, że... tak! Numer można aktywować w aplikacji w kilka minut, bez konieczności wychodzenia z domu, wystarczy wybrać wirtualną kartę eSIM.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie: www.redbullmobile.pl

Materiał promocyjny marki T-Mobile.