Specjaliści od wysokich lotów i nieograniczonych możliwości łączą siły. Rusza oferta Red Bull MOBILE, sieć napędzana przez T-Mobile

Rozmowy i wiadomości SMS to standard, który starają się zapewnić wszyscy operatorzy. Co jednak z tymi, którzy kochają emocje i lubią żyć tak, jak lubią? Oni mogą sięgnąć po wyjątkową ofertę, która jest efektem współpracy dwóch silnych marek. Oferta Red Bull MOBILE znosi limity na długie sześć miesięcy. A potem? Jest jak w bajce. Twojej bajce!

Odpowiednia oferta telefonii komórkowej jest niezwykle istotna w dzisiejszych czasach, gdy stała łączność ze światem jest nieodzowna. Wiele osób poszukuje nie tylko atrakcyjnej ceny, lecz także emocji i niecodziennych doświadczeń. W odpowiedzi na te potrzeby firma T-Mobile postanowiła połączyć siły z Red Bull MOBILE i stworzyć wyjątkową ofertę, która przekracza wszelkie oczekiwania.

Andreas Maierhofer, prezes zarządu T-Mobile Polska, nie kryje zadowolenia z rozpoczęcia strategicznej współpracy z Red Bull MOBILE. – Dostarczać zawsze świetną jakość, bezkonkurencyjne doświadczenia oraz pozytywnie zaskakiwać klientów – takie właśnie cele zawsze stawiamy sobie w T-Mobile. Dlatego bardzo się cieszę, że Red Bull MOBILE wybrał najlepszą sieć od T-Mobile. Dzięki tej współpracy jeszcze większa liczba osób będzie w stanie doświadczyć doskonałości technologicznej naszej sieci i to w przemyślanej, dogodnej dla nich formule. Wspólnie z Red Bull MOBILE będziemy przekraczać limity, znosić ograniczenia i oferować mnóstwo dodatkowych atrakcji, by zapewnić wszystkim klientom najlepsze doświadczenia.

Skacz po sieci, ile sił w palcach. Nowa oferta Red Bull Mobile, sieci napędzanej przez T-Mobile

Efekty tego podejścia są spektakularne. T-Mobile i Red Bull MOBILE nie oferują tylko tego, czego wszyscy oczekują. Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y to standard, który oczywiście każdy znajdzie w ich najnowszej propozycji. Jednak to jeszcze nie wszystko. Tym razem oferta ma formę wygodnej subskrypcji, która oznacza brak wiążącej, długoterminowej umowy. Z oferty możesz zrezygnować w każdym miesiącu. Co więcej, w jej ramach masz zapewniony dostęp do internetu z technologią 5G, a przez pierwsze 6 miesięcy od aktywacji subskrypcji internet ten jest bez żadnych ograniczeń prędkości czy limitów danych.

Po tym okresie klienci również mogą liczyć na solidną dawkę gigabajtów. Od 7. miesiąca otrzymują bowiem paczkę 60 GB na 30 dni. Tak wiele za tak niewiele – to naprawdę wyjątkowa oferta na rynku. Cena? Tylko 40 zł w każdym cyklu 30-dniowym (uwzględniając rabat 5 zł za zgody marketingowe).

Ale to jeszcze nie wszystko! O tym wszystkim możesz przekonać się sam, ponieważ za pierwszy miesiąc korzystania z oferty Red Bull MOBILE zapłacisz zaledwie złotówkę!

Pisz, dzwoń, żyj, tak jak lubisz. Bez limitu

Celem oferty Red Bull MOBILE, sieci napędzanej przez T-Mobile, jest zapewnienie klientom nie tylko nielimitowanego internetu z zasięgiem T-Mobile, lecz także niezapomnianych doświadczeń prosto ze świata Red Bulla. Dlatego operator skupił się na najważniejszych dla użytkowników aspektach: doskonałej jakości, atrakcyjnej cenie i maksymalnej wygodzie korzystania z oferty. Jednak to nie koniec!

Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na świetną jakość usług telekomunikacyjnych i elastyczność oferty, lecz także na wyjątkowe nagrody i niespodzianki, które co tydzień będą czekać w aplikacji Red Bull MOBILE. Jestem przekonany, że taka kombinacja będzie stanowić prawdziwy wyróżnik na rynku, ale przede wszystkim zostanie doceniona przez klientów, którzy oczekują połączenia doskonałej technologii z zabawą – tłumaczy Goran Markovic, członek zarządu i dyrektor ds. B2C w T-Mobile Polska.

W ofercie nacisk kładzie się również na wolność i wygodę, które umożliwiają korzystanie z przełomowych usług z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji Red Bull MOBILE, a oferta regularnie odnawia się automatycznie! To jeszcze nie wszystko. Na połączeniu dwóch gigantów można zyskać jeszcze więcej. Co tydzień będą rozdawane fantastyczne nagrody ze świata Red Bulla! Subskrybujesz, grasz i wygrywasz, gdziekolwiek i kiedykolwiek masz na to ochotę. Do wygrania są gadżety sygnowane marką Red Bull, bilety na imprezy sportowe, gamingowe i kulturalne oraz wiele innych niespodzianek. Czy można sobie wyobrazić bardziej wygodne rozwiązanie? Oczywiście, że tak! Numer można aktywować w aplikacji w kilka sekund, bez konieczności wychodzenia z domu, wystarczy wybrać wirtualną kartę eSIM.

T-Mobile i Red Bull MOBILE mają wspólną pasję do zaskakiwania swoich klientów. Ta niezwykła oferta jest kolejnym dowodem na to, że obie marki dążą do dostarczania doskonałej jakości usług i niekonwencjonalnych doświadczeń. Elastyczność subskrypcyjnego formatu tej oferty pozwala na łatwą rezygnację z usługi w dowolnym momencie, zapewniając klientom pełną swobodę wyboru. Chcesz żyć tak, jak lubisz? Sięgnij po wyjątkową ofertę Red Bull MOBILE, sieci napędzanej przez T-Mobile.

Chcesz poznać szczegóły? Złap więcej informacji na stronie redbullmobile.pl.

Materiał promocyjny marki T-Mobile.