18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

To był piękny mecz, nadal mamy szanse. Musimy zagrać na 200 procent

Pierwsze spotkanie i pierwszy punkt. Potem mecz z Arabią i kolejne punkty. Czy tym razem polskich piłkarzy stać, aby powtórzyć wynik na miarę tego z 2016 roku? Tak, ale musimy zagrać nie na 110, a na 200 proc. możliwości i wykorzystać swoje największe atuty. Argentyna jest teoretycznie najtrudniejszym rywalem w grupie

Faza grupowa dla polskich piłkarzy rozpoczęła się od remisu z Meksykiem. Gra, delikatnie mówiąc, nie porwała tłumów, a nawet był to jeden z brzydszych meczów dotychczas w trakcie turnieju w Katarze. Potem nastąpił mecz z Arabią Saudyjską. Fenomenalna interwencja naszego bramkarza i dwa gole naszego zespołu pozwoliły nam marzyć o awansie. Najważniejsze jest jednak co innego - Polska nadal jest w grze.

Polacy, jesteśmy z Wami!

Dość siermiężny futbol w pierwszym spotkaniu przyniósł jednak efekt w postaci jednego punktu. Pierwszy raz od dziesiątek latem reprezentacja Polski nie przegrała pierwszego meczu mistrzostw świata. Takie są fakty. Gra wielu kibicom nie przypadła do gustu, ale okazała się na pewien sposób skuteczna. Nie przegraliśmy z Meksykiem.

Żeby wyjść z grupy polski zespół musi wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Na mundialu nie ma zbyt wielu słabych drużyn, a niespodzianki zdarzają się praktycznie codziennie. Dlaczego np. w meczu z Argentyną Polska nie może dołączyć do takich drużyn jak Arabia Saudyjska, Japonia czy Tunezja, które osiągnęły korzystne rezultaty będąc kompletnym underdogiem w starciu z piłkarskimi gigantami? Słynny polski trener mawiał "dopóki piłka w grze", więc zachęcamy do wspierania biało-czerwonych do końca. Tym bardziej, że w spotkaniu z Arabią Saudyjską zagraliśmy w ofensywie o wiele lepiej niż w pierwszym spotkaniu.

Supermenu dla kibiców 

Z okazji mundialu Superbet przygotował mistrzowskie supermenu dla kibiców. Jednym z dań głównych jest Superloteria, w której można wygrać samochód Toyota Supra i ponad 100 tys. innych nagród takich jak smartfony czy smartwatche. Poza tym jest wiele rzeczy, które już doskonale znamy. Superprzewaga, czyli tzw. early payout, funkcjonalność, która sprawia, że kupony są rozliczane już w przypadku dwubramkowej przewagi naszych faworytów, niezależnie od końcowego wyniku.  

Ciekawą pozycją w supermenu jest Supersocial - unikalna platforma, na której można obserwować jak radzą sobie inni internauci. Dyskusje i inspirowanie się innymi jak najbardziej dozwolone! Firma zadbała również o fanów sportu, którzy lubią wyzwania i będą chcieli się sprawdzić w wybranych, najważniejszych wydarzeniach. To wszystko w ramach Superbets. Superbet posiada także aplikację mobilną, więc wszystko można obserwować w błyskawiczny sposób. 

Z okazji zbliżających się mistrzostw świata Superbet przygotował kampanię, będącą kontynuacją długofalowego konceptu reklamowego marki - GO SUPER. Jej bohaterami są doskonale znani fanom piłki nożnej Jerzy Dudek i Sławomir Peszko oraz pierwszy raz Tomasz Smokowski. Spoty kręcono w Rumunii, m.in. na stadionie Ghencea (Stadion Steaua), a za całą kampanię odpowiada irlandzka agencja The Tenth Man i londyński duet reżyserski That Jam. 

O Superbet: 

Grupa Superbet to szybko rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko 30 rynkach. Jest 16. najwyżej notowaną firmą gier online na świecie i jednym z kluczowych graczy w Europie. Zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Działalność Grupy koncentruje się na zakładach sportowych i grach w kanałach on-line i retail. Grupa rozwija się organicznie i poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity - amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne, autorskie rozwiązania technologiczne. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku, oferując zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 w kategorii Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective "Polskie Nagrody Bukmacherskie" 2022. Został też wyróżniony w 2022 przez United Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie. 

Superbet posiada zezwolenie na zakłady. Hazard wiąże się z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach jest karalny. Dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia. 

Regulamin

Więcej o: