Dwóch Polaków walczy w finałach MŚ. Jest transmisja

Mistrzostwa Świata CS:GO wchodzą w decydującą fazę. 19 maja wystartowały rozgrywki finałowe, w których znajdziemy dwóch polskich graczy - Pawła "Dychę" Dychę oraz Olka "hadesa" Miskiewicza w barwach ENCE. Kibice z Polski mogą dopingować swoich rodaków na polskiej transmisji wspieranej przez markę KFC.

Polacy walczą o Mistrzostwo Świata w CS:GO

ENCE, wraz z polskim duetem w składzie, przebyło naprawdę długą drogę nim znalazło się w fazie pucharowej Majora. Są jednym z dwóch zespołów, które rozpoczęły walkę od Fazy Pretendentów, następnie przebrnęły przez Fazę Legend i zameldowały się w play-offach. Polscy zawodnicy byli kluczowym aspektem w tym sukcesie, o czym świadczy fakt fenomenalnej dyspozycji Pawła "Dychy" Dychy, który jest trzecim najlepszym graczem spośród wszystkich Legend.

W grze wciąż pozostają zeszłoroczni zdobywcy Mistrzostwa - NAVI. Zespół Oleksandra "s1mple" Kostylieva zaserwował pokaz siły podczas swoich dotychczasowych występów w Antwerpii, utwierdzając swoich fanów w przekonaniu, że idą po drugie trofeum.

Specjalna oferta dla widzów od KFC

KFC ponownie wyciąga rękę w stronę miłośników esportu i gamingu. Marka została oficjalnym partnerem polskiej transmisji PGL Major Antwerp 2022, przygotowując dla widzów specjalną ofertę KU(R)PONÓW, które można wykorzystać zarówno w dostawie jak i sieci restauracji. Oferta dostępna jest tutaj: https://kfc.pl/kupony.

Finały tuż za rogiem

Faza pucharowa PGL Major Antwerp 2022 rozpocznie się 19 maja o godzinie 16:30. W grze pozostało osiem zespołów: NIP, FaZe, Spirit, FURIA, ENCE, Copenhagen Flames, NAVI oraz Heroic. Wszystkie mecze będzie można oglądać z polskim komentarzem na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego w serwisie Twitch.

Od lat wspierają esport

Po raz kolejny marka KFC wspiera relację z najważniejszych rozgrywek esportowych, zostając partnerem polskiej transmisji PGL Major Antwerp 2022, tworzonej przez agencję gamingową GAM3RS_X. W 2017 roku KFC zaangażowało się w polskojęzyczny stream z Mistrzostw Świata w League of Legends, natomiast w kolejnych latach najważniejszych turniejów CS:GO - FACEIT Major London 2018 i StarLadder Major Berlin 2019. Ponadto marka jest wieloletnim partnerem rozgrywek FIFA - Ekstraklasa Games. Konsekwentne działania popularnej sieci restauracji pokazuje jak ważną grupą odbiorczą są dla niej gracze.