Pekin 2022. Wszystko, co musisz wiedzieć o transmisji igrzysk olimpijskich

Czy jest jakiś fan sportu, który nie kocha igrzysk olimpijskich? To jeden z lepszych okresów w 2022 roku. Cieszmy się codzienną rywalizacją najzdolniejszych sportowców świata na pekińskich arenach. Wszystkie wydarzenia podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie będzie można obejrzeć na Player.pl oraz za pośrednictwem dwóch kanałów Eurosportu, trzech kanałów dodatkowych i jednego w rozdzielczości 4K.

Wiele znanych nazwisk

Oglądanie igrzysk to nie tylko dmuchanie pod narty i trzymanie kciuków za swoich sportowych idoli. To również wydarzenie niezwykłe dla całego kraju i osób, które nie obserwują na co dzień sportowych zmagań. Wszyscy marzą o jednym – olimpijskim złocie dla Polski.

Igrzyska to doskonała okazja, aby spędzić miło czas w rodzinnym gronie. Dlatego Eurosport zadbał nie tylko o weteranów, oglądających zawody od wielu lat, a także o widzów, którzy będą poznawać tajniki zimowych dyscyplin.

Eurosport postawił na sprawdzonych ekspertów, którzy wiele osiągnęli w trakcie swoich sportowych karier. To wielkie nazwiska w dyscyplinach, które uprawiali. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Justyny Kowalczyk, legendy narciarstwa biegowego, która będzie ekspertem w studiu stacji? Na niej jednak lista się nie kończy, bo wysłuchamy także opinii innych wybitnych polskich sportowców, m.in. Mariusza Czerkawskiego, byłego zawodnika najlepszej hokejowej ligi świata – NHL, czy Tomasza Sikory, doskonałego biathlonisty, który zdobył trzy medale na mistrzostwach świata. Wśród nich znalazł się ten jeden najcenniejszy – złoty, zdobyty w Anterselvie w 1995 roku.

'Drużyna Eurosportu' - eksperci stacji w trakcie ZIO w Pekinie.'Drużyna Eurosportu' - eksperci stacji w trakcie ZIO w Pekinie. fot. materiał promocyjny

Pełna lista ekspertów Eurosportu:

  • Jakub Kot
  • Mariusz Czerkawski
  • Justyna Kowalczyk
  • Katarzyna Woźniak
  • Tomasz Sikora
  • Magdalena Pałasz
  • Michał Ligocki
  • Krzysztof Biegun
  • Marcin Szafrański

Wybitna obsada studia wymaga również wybitnej realizacji. W studiu zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oparte na wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Pozwalają one na tłumaczenie detali i zmagań sportowców w świeży oraz atrakcyjny sposób dla wszystkich widzów. 

Gdzie oglądać igrzyska olimpijskie?

Transmisje z zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie oglądać można w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2, na trzech dodatkowych kanałach oraz jednym w rozdzielczości 4K. Wszystkie zmagania sportowców można także podziwiać na platformie Player.pl i za pośrednictwem aplikacji mobilnej – czyli na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Zaplanowano aż 850 godzin polskich transmisji na żywo, co sprawia, że jest to zdecydowanie najszersza oferta w Polsce, gwarantująca, że kibice będą mogli obejrzeć każdy moment zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie.

Harmonogram startów polskich sportowców znajdziecie na stronie eurosport.tvn24.pl.

Więcej o:
Copyright © Agora SA