Bukmacher oddał w ręce swoich klientów nową aplikację mobilną, która pozwala szybko i sprawnie korzystać z ich oferty

Telefony i aplikacje mobilne bardzo nam wszystkim ułatwiły życie. Ich atutem jest przede wszystkim szybkość i wygoda. W ciągu kilku sekund będąc w dowolnym miejscu jesteśmy w stanie zrobić coś za pomocą kilku kliknięć.

Szybciej już się nie da

Aplikacja ETOTO dostępna jest dla użytkowników iOS oraz Androida. Wyróżnia ją na pewno System Dynamicznych Filtrów (SDF). Jak zapewnia bukmacher, jest to jedyna tego typu aplikacja na polskim rynku. Na czym polega wyjątkowość tego rozwiązania? Najprościej mówiąc, znacznie skraca czas, w którym gracz może wykonywać kolejne operacje.

To nie koniec ułatwień. W prawym górnym rogu znajdziemy ikonkę, która pozwala na wybór dwóch trybów: szybkiego oraz turbo. W tym pierwszym kupon pojawia się automatycznie po naciśnięciu na dany kurs, pozwalając również na edycję stawki. "Turbo" to tryb dla tych, którzy cenią sobie błyskawiczne rozwiązania - tutaj naciśnięcie kursu spowoduje, że zakład zostanie automatycznie postawiony za ostatnio użytą stawkę.

Nowa aplikacja mobilna ETOTONowa aplikacja mobilna ETOTO fot. ETOTO

Bezpieczeństwo i wygodny interfejs

Dane klienta można zweryfikować na dwa sposoby - tradycyjnie wysyłając skan dokumentu tożsamości lub dzięki funkcji MojeID - wtedy nasze dane osobowe zweryfikuje bank. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo aplikacji, deweloperzy bardzo  się postarali. Oprócz doskonale nam znanej metody logowania loginem i hasłem, możemy również zabezpieczyć swoje konto kodem lub odciskiem palca.

Trzeba przyznać, że interfejs aplikacji jest w pozytywny sposób prosty i intuicyjny. Nowy użytkownik bez najmniejszego problemu powinien sobie poradzić. Znalezienie wybranych opcji zajmuje mało czasu i sprawia, że wysłanie kuponu zajmuje dosłownie kilka sekund. Aplikacja nie zawiesza się i działa płynnie. Co ważne, kolory użyte w aplikacji, czyli szary, biały oraz granatowy pozwalają na komfortowe korzystanie i nie męczą wzroku.

Aplikacja zapewne doczeka się dodatkowych funkcji i będzie w miarę upływu czasu udoskonalana, ale jeżeli dziś mielibyśmy ją ocenić, to możemy jej przyznać 5 gwiazdek.

Więcej informacji na temat aplikacji: https://www.etoto.pl/aplikacja-mobilna/

ETOTO to legalny polski bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać.

Aplikacja ETOTOAplikacja ETOTO Screenshoty

Więcej o: