Kup laptopa i wygraj motocykl! Są świetne dla profesjonalistów

Laptopy Lenovo z serii ThinkBook są szczególnie popularne wśród profesjonalistów, którzy cenią sobie porządny sprzęt do pracy. Nie będzie lepszego momentu na zakup nowego laptopa. Tym bardziej, że teraz kupując wymarzony sprzęt możesz wygrać motocykl Ducati Monster!

ThinkBooki są świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie estetykę, a także wydajność laptopa. Stosunek jakości do ceny w ich przypadku jest doskonały. Sprzęt świetnie się sprawdzi zarówno na biurku ucznia lub studenta, jak też w pracy.

Lenovo ThinkBook – seria stworzona dla profesjonalistów

Laptopy te często mają ciekawe podzespoły, które sprawiają, że można na nich również spokojnie grać! Tak więc mamy do czynienia nie tylko z komputerem, który służy nam do pracy, ale również pomaga nam się zrelaksować po ciężkim dniu. Doskonałym przykładem jest np. Lenovo ThinkBook 13s 2. generacji, który jest wyposażony w 13-calowy wyświetlacz o rozdzielczości WQXGA (2560 x 1600 px). Matryca, dzięki odwzorowaniu stuprocentowej palety kolorów sRGB, zapewnia doskonałe odzwierciedlenie prezentowanych materiałów. Ponadto, dzięki wyposażeniu komputera w procesor – w najwyższej konfiguracji – Intel Core i7 11. generacji i do 16 GB RAM-u praca na ThinkBooku 13s 2. generacji jest płynna i komfortowa.

Ciekawym rozwiązaniem są również ThinkBooki Plus, które posiadają dwa ekrany – jeden tradycyjnie z przodu, a drugi na pokrywie laptopa. Równie wyśmienicie prezentują się także inne laptopy z serii, które charakteryzuje mobilność. Dla osób pracujących zdalnie z różnych miejsc jest to świetne rozwiązanie, gdyż mogą bez problemu schować i przenieść swój sprzęt. Do takich urządzeń należą również m.in. ThinkBook 14 2. generacji, które w zależności od konfiguracji wspierane są przez procesory przez AMD Ryzen™ dedykowane do urządzeń mobilnych lub Intel Core 11. generacji. ThinkBook 14 2. generacji pomaga zminimalizować  niedogodności związane z pracą zdalną. Funkcja eliminacji hałasu oparta na sztucznej inteligencji optymalizuje dźwięk podczas telekonferencji, a specjalne elementy sterujące zapewniają większą kontrolę nad tym, co przekazuje mikrofon.

Jak można wygrać motocykl?

Po zakupie wybranego laptopa z serii ThinkBook należy się zarejestrować na stronie konkursu, którego organizatorem jest Lenovo. W każdym tygodniu aż 30 osób może otrzymać tysiąc złotych i przejdzie do finałowego etapu, w którym do wygrania będzie motocykl Ducati Monster. Ten model od włoskiego producenta jest jedną z nowocześniejszych maszyn na rynku. Jest to najlżejszy i najbardziej kompaktowy motocykl tej marki. Sportowy silnik i rama pochodząca z superbike’a gwarantują niesamowite wrażenia. Ponadto pojazd posiada wsparcie wielu systemów zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa i przyjemność z jazdy.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  1. Kup wybranego laptopa Lenovo ThinkBook u jednego z autoryzowanych Partnerów Lenovo, wymienionych w Regulaminie Konkursu i zachowaj dowód zakupu.
  2. Następnie wytnij z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny oraz prześlij zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.
  3. W ciągu 14 dni od momentu zakupu produktu promocyjnego wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony konkursowej dołączając odpowiedzi na Zadanie konkursowe.
  4. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na trzy pytania, w tym dwóch w formie opisowej i jednej w formie zdjęcia. W konkursie ceniona jest pomysłowość uczestników – im bardziej kreatywne prace, tym większa szansą na wygraną.
  5. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia możesz wygrać jedną z 30 nagród tygodnia o wartości 1000 zł oraz nagrody głównej – motocykla Ducati Monster.

Szczegóły Konkursu oraz pełną listę modeli objętych promocją można znaleźć na stronie https://lenovo.pl/thinkbook oraz w regulaminie.