Bohater na dwie zmiany. Laptop do zadań specjalnych!

Laptopy gamingowe cieszą się dużym powodzeniem. Zajmują mniej miejsca niż komputery stacjonarne, nie wymagają zakupu dodatkowych komponentów takich jak klawiatura czy monitor, a są prawdziwymi potworami. Taki właśnie jest sprzęt od MSI, który oprócz tego, że jest gamingowy, to świetnie nadaje się do pracy.

MSI to firma, która kojarzy się z solidnie wykonanym sprzętem gamingowym. Tak jest od lat i nic się nie zmienia. Najlepszym tego dowodem jest kolejny laptop dedykowany graczom komputerowym, czyli MSI GF65 Thin z dobrą 15,6-calową matrycą.

Prawdziwa gamingowa bestia idealna do pracy

Nie przez przypadek wspominamy o tym modelu. W tej chwili trwa na niego promocja, w ramach której oprócz samego laptopa można otrzymać od producenta także m.in. słuchawki, myszkę czy plecak. To wszystko w zależności od wybranego zestawu.

Jesteś sumiennym pracownikiem, a po godzinach lubisz się odprężyć przy grach? Wygląda na to, że potrzebujesz najlepszego sprzętu. Skupmy się zatem na laptopie, który jest prawdziwym "bohaterem na dwie zmiany". Model GF65 charakteryzuje się wysoką wydajnością podzespołów, ale także doskonałą estetyką wykonania i ciekawą matrycą. To wszystko sprawia, że jest nie tylko dobrym wyborem dla graczy, ale również dla osób, które poszukują odpowiedniego sprzętu do pracy. Do popołudnia jest ekstra wydajną maszyną do pracy, a po godzinach idealnym wyborem do włączania najnowszych i najbardziej wymagających gamingowych produkcji.

Laptop GF65 Thin nie tylko jest świetny do grania, ale idealnie sprawdzi się również w pracy.Laptop GF65 Thin nie tylko jest świetny do grania, ale idealnie sprawdzi się również w pracy. fot. materiały prasowe

Dla gracza wielkie znaczenie ma dobra karta graficzna. MSI GF65 został wyposażony w mobilną kartę graficzną GeForce® RTX™ 3060 6GB GDDR6. Jednym z jej największych atutów jest Ray Tracing, czyli jeden ze świętych graali każdego fana gier. Pozwala on symulować fizyczne zachowanie światła, w taki sposób, aby zapewnić w czasie rzeczywistym jak najlepsze doznania. Różnica jest ogromna i jest to przełom w świecie gamingu. Najnowsze produkcje mogą się już pochwalić obsługą Ray Tracingu.

Ciekawy system chłodzenia i 144-hercowa matryca

Warto w tym miejscu pochylić się nad innymi atutami GF65 Thin. Laptop posiada również procesor Intel Core i7 dziesiątej generacji, który w połączeniu z dobrą kartą graficzną zapewni płynność pracy komputera, zarówno w grach, jak i bardziej wymagających aplikacjach. Dodatkowym plusem, który przemawia na korzyść laptopa MSI jest Cooler Boost 5, czyli system chłodzenia, składujący się z dwóch wentylatorów, siedmiu ciepłowodów i trzech sekcji chłodzenia. Jest to często niedoceniany element sprzętu. Całkiem niesłusznie, gdyż dobry system chłodzenia gwarantuje nam, że nie dojdzie do przegrzania podzespołów, a co za tym idzie wydajność komputera nie będzie spadać.

Profesjonalistów powinien również zainteresować ekran laptopa. Tutaj MSI również dało radę. Mamy do czynienia z matrycą IPS Full HD (1920x1080) o 144-hercowej częstotliwości odświeżania ekranu. Niezależne benchmarki wskazują, że laptop może się również pochwalić ekranem o wysokim współczynniku kontrastu i całkiem dobrą dystrybucją podświetlenia ekranu. Powinien dobrze spełniać swoją funkcję zarówno w pracy biurowej, jak i podczas grania.

Laptop MSI GF65 jest lekki, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy zdalnej, podczas której często zmieniamy miejsce pracy.Laptop MSI GF65 jest lekki, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy zdalnej, podczas której często zmieniamy miejsce pracy. fot. materiały prasowe

Trzeba zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz. Laptop ma cienką ramkę i jest stosunkowo lekki. To sprawia, że jego przenoszenie powinno być bardzo wygodne. W dobie pracy zdalnej jest to dodatkowy atut. Przecież można pracować z każdego miejsca na ziemi, gdzie mamy internet.

Promocja „Bohater na dwie zmiany" na laptopa MSI GF65 Thin potrwa przez miesiąc, do 23 lipca. W jej ramach po zakupie wskazanych modeli laptopów MSI można odebrać gratisy o wartości 300-500 zł, w zależności od wybranego modelu. Więcej o promocji i jej zasadach przeczytacie na stronie internetowej producenta.

Więcej o: